13.07.2015 Views

prospekT - Antikvity Art Aukce

1. Lyčka „Opava“, olej-tempera, ve výřezu40 x 75 (72 x 105) 2 500 Kč3. Žižka Jiří „Dva ženské akty -přítelkyně“, olej na sololitu, 30 x40 (38 x 48) 3 000 Kč4. Drha Josef „Ostrava - Pohledz ateliéru“, olej na lepence, ve výřezu13 x 20 (30 x 36) 3 900 Kč5. Procházka Antonín „Zápaslva s orlem“, akvarel-kvaš, ve výřezu39 x 59 (62 x 81,5)13 900 Kč6. Kolář Jiří „Pět Eiffelových věží v Paříži“,kombinovaná technika, ve výřezu 27 x 54 (47 x72,5) 12 500 Kč7. Tichý František„Paganini hrajícína housle“, lept, vevýřezu 36 x 20 (63 x43) 16 000 Kč9. Treuchel Josef „Slunečniceve váze“, olej na desce, 81x 61 (96 x 75) 2 900 Kč12. neurčeno „Potok v borovicovém lese“,olej na plátně, 67 x 97 (90 x 122) 6 500 Kč13. Mareček Bohumil „Poloaktmladé ženy“, olej na lepence,35 x 27 (53 x 45,5)7 500 Kč15. Ebel Toni „Krajina s kvetoucím vřesovištěm“, olej nalepence, 33 x 51 (50 x 79) 5 000 Kč17. Schön Fráňa „Západ slunce na Hané“, olejna lepence, 17 x 22,5 (28 x 34) 2 400 Kč38. Váza RADŽASTAN,stříbro, INDIE, 67 000 Kč21. Hodinky kapesnípánské,OMEGA, 3 500 Kč 24. Dámská kabelkas uchem, 1 500 Kč40. Hána Jan - HannaJan „CLIO - Stojící antickámúza“, bronz, mramor,celková výška 64cm,výška podstavce 11,5cm29 000 Kč26. Talíř nástěnný Míšeň,„Dobití Zimního paláce1917“, 3 500 Kč32. Plastika Rosenthal,„Hodující myš“, 600 Kč36. Váza reprezentativní,1 200 Kč37. Unikátní hudební nástrojz Tibetu „SHANKHA“, stříbro,mušle, korál, tyrkysy, barevnásklíčka, 93 000 Kč19. Pařízek Jan „Dívkaa varhany - Personifikacevarhan“, olej na plátně,80 x 60 1 900 Kč42. Collet J. - GoldarJ. „January and May“,rytina, 37 x 26,5 (40 x29,5) 3 900 Kč43. nesignováno „The HumorousThought of a SchoolBoy, or two Heads betterthan one“, rytina, 37 x 27 (40x 29,5) 6 500 Kč44. Rada Vlastimil „Kůň s nákladem na saních a dvavozkové“, litografie, ve výřezu 30 x 48 (50 x 65,5) 900 Kč46. Laštovka Karel „Láska,žena, mateřství“, litografie, 66x 51 (80 x 60) 2 500 Kč45. Nowak Willi „Odpočinekpři koupání“, kombinovaná technika,ve výřezu 40 x 50 (72 x 85)29 500 Kč50. Majer Antonín „Rozkvetlájabloň“, olej na plátně,86 x 80,5 (103 x 98)15 000 Kč52. Jaroněk Bohumír„Otevřená valašská krajina“, dřevoryt,45 x 60,5 (75 x 90,5)6 000 Kč55. Tomek Antonín „Honosnákytice lučního kvítí“, olej naplátně, 93 x 76 (111 x 95)14 000 Kč59. monogramista „Krajinas rybníkem před bouří“, olej nalepence, 60 x 69,5 (74,5 x 85)3 500 Kč62. Makovský Vincenc„Hlava T.G. Masaryka“,61. Uprka Františekhlína pálená, celková výška41cm„Mladá maminka v krojis dětmi“, hlína pálená,1 900 Kčvýška 51cm 4 700 Kč69. Nůž na dopisy, řezba v kosti, délka20,5cm, 400 Kč65. Karafa se zabrušovanouzátkou, 500 Kč66. Unikátní šálek s podšálkem,rok 1895, 1 800 Kč70. Čajová a dezertní souprava šestiosobní, porcelán,ROSENTHAL, 2 900 Kč86. Galbavý Rudolf „Vítkovice“,akryl, 67 x 47 (83,5 x 63,5)4 900 Kč84. Držkovic Valentin „Stojící muž s dýmkou“,olej na plátně, 130 x 60,5 (123,5 x 63)14 000 Kč80. „Psí rodinka ležící naslámě“, řezba ve dřevě1 900 Kč 75. Těžítko na psací stůl, bronz,81. Žižka Jiří „Akt hrajícína cello“, olej na desce,kámen, délka 10cm, výška 6,5cm600 Kč40 x 30 (46 x 36)3 000 Kč82. Chaba Karel „UDvou srdcí“, olej na plátně,31 x 25 (36 x 29,5)29 000 Kč88. Luňáček Josef „Život v kuchyni naValašsku“, olej na lepence, 50 x 70 (61 x80,5) 3 200 Kčwww.aukcnidum.cz