12.07.2015 Views

KATALOG 97.AUKCE Ě VOSTRAV - Antikvity Art Aukce

ANTIKVITY ART AUKCEČlen Asociace starožitníků ČR<strong>KATALOG</strong> 97. AUKCEV OSTRAV <strong>Ě</strong>STAROŽITNOSTI-OBRAZY-ŠPERKY-UM<strong>Ě</strong>NÍ230 Zrzavý Jan: Loďky v zátoceolej-tempera na dřevěné desce, signováno, nedatovánok obrazu přiložen znalecký posudek paní dr. Orlíkové - Brabcové28 x 37 (48 x 59,5)1 650 000 KčHOTEL BRIONI - STODOLNÍ, OSTRAVANED<strong>Ě</strong>LE 10. 5. 2009 11 hodinPROHLÍDKAStarožitnosti Českobratrská 19, Ostrava 7.5. - 9.5. 2009 Čtvrtek 15-17, pátek 10-17, sobota 9-12HOTEL BRIONI Stodolní, Ostrava, 10.5. neděle 9-11Informace o podmínkách účasti na aukci, sjednání dohody o účasti na aukci po telefonu, zadávání limitůna linkách 596 127 199, 602 555 363, e-mail info@aukcnidum.czKatalog publikován na www.aukcnidum.cz

239 Manes Joseflavírovaná kresba tuší 27 x 29,29 000 Kč180 Kubín Otakar, signováno Coubine,olej na kartonu 60 x 49, 119 000 Kč234 Schwaiger Hanuš, signovánodatováno 1884, tuš, akvarel, kvašve výřezu 15 x 20, 12 500 KčPROVOZOVNY společnosti AAA, s.r.o.Jílová 2, 639 00 Brno, tel. 543 213 482,fax 543 330 362, e-mail info@aukcnidum.czČeskobratrská 19, 702 00 Ostrava, tel. 596 127 199Vinohradská 38, 120 00 Praha224 323 218, 224 322 418, fax 224 325 307e-mail galerie.aukce@seznam.cz240 Preisler Janvzadu razítko Vystaveno v Mánesu 1928pastel 28 x 17, 75 000 KčVE VŠECH PROVOZOVNÁCH PŘIJÍMÁME TRVALEZBOŽÍ DO AUKCÍV BRN<strong>Ě</strong>, OSTRAV<strong>Ě</strong>, PRAZEPOŘADATEL AUKCEAAA, s.r.o.zapsaná v obchodním rejstříkuu Krajského soudu v Brně, oddíl C,Vložka 5856 IČ 46902058