12.07.2015 Views

Halfjaarlijkse Kunst- en antiekveiling mei 2011 Varia

47x31x13 cmRichtprijs: € 270,00 tot € 350,00Kavel nr. 3752:E<strong>en</strong> "gehout<strong>en</strong>" miniatuur linn<strong>en</strong>kastje, begin 20e eeuwMet onder de rechte kap twee deur<strong>en</strong> met ieder twee panel<strong>en</strong>,geflankeerd door twee cannelures.70x42x28 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 500,00Kavel nr. 3753:E<strong>en</strong> "Verre églomisé" voorstelling met twee paard<strong>en</strong>, 19eeeuwMet onduidelijke inscriptie linksonder J.C. van der Hoev<strong>en</strong> (?).Ingelijst.26x34 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 400,00Kavel nr. 3754:E<strong>en</strong> rechthoekig tafelmodel muntbalans, omgevingAugsburg, eind 16e/begin17e eeuwMet florale intarsia <strong>en</strong> e<strong>en</strong> lade.36x29x22 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00Kavel nr. 3755:E<strong>en</strong> geelkoper<strong>en</strong> spiegeltelescoop op statief, door J. vander Bildt Franeker, 1709-1791, no 318Verstelbaar.H 41 x L 43 cmRichtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00Kavel nr. 3756:E<strong>en</strong> bronz<strong>en</strong> lepel, bekroond met apostelfiguur, Engels,17e eeuwDe bak met meegegot<strong>en</strong> huismerk van "twee lepels", ook wel"t<strong>en</strong>nis- of badmintonrackets" g<strong>en</strong>oemd.Richtprijs: € 180,00 tot € 220,00Kavel nr. 3757:E<strong>en</strong> gehamerd verguld bronz<strong>en</strong> schaal, door Frans Zwollo(1872-1945)Met zeestermotief. De achterkant gemerkt: F. Zwollo.D 32 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 300,00