47x31x13 cmRichtprijs: € 270,00 tot € 350,00Kavel nr. 3752:E<strong>en</strong> "gehout<strong>en</strong>" miniatuur linn<strong>en</strong>kastje, begin 20e eeuwMet onder de rechte kap twee deur<strong>en</strong> met ieder twee panel<strong>en</strong>,geflankeerd door twee cannelures.70x42x28 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 500,00Kavel nr. 3753:E<strong>en</strong> "Verre églomisé" voorstelling met twee paard<strong>en</strong>, 19eeeuwMet onduidelijke inscriptie linksonder J.C. van der Hoev<strong>en</strong> (?).Ingelijst.26x34 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 400,00Kavel nr. 3754:E<strong>en</strong> rechthoekig tafelmodel muntbalans, omgevingAugsburg, eind 16e/begin17e eeuwMet florale intarsia <strong>en</strong> e<strong>en</strong> lade.36x29x22 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00Kavel nr. 3755:E<strong>en</strong> geelkoper<strong>en</strong> spiegeltelescoop op statief, door J. vander Bildt Franeker, 1709-1791, no 318Verstelbaar.H 41 x L 43 cmRichtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00Kavel nr. 3756:E<strong>en</strong> bronz<strong>en</strong> lepel, bekroond met apostelfiguur, Engels,17e eeuwDe bak met meegegot<strong>en</strong> huismerk van "twee lepels", ook wel"t<strong>en</strong>nis- of badmintonrackets" g<strong>en</strong>oemd.Richtprijs: € 180,00 tot € 220,00Kavel nr. 3757:E<strong>en</strong> gehamerd verguld bronz<strong>en</strong> schaal, door Frans Zwollo(1872-1945)Met zeestermotief. De achterkant gemerkt: F. Zwollo.D 32 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 300,00
Kavel nr. 3758:E<strong>en</strong> "tôle peint" koffiekan, tweede helft 19e eeuwMet kraantje <strong>en</strong> uitneembaar vergiet. Ovaalvormig, de buik metlandschap <strong>en</strong> afgewerkt met vergulde motiev<strong>en</strong> op zwart fond.Geflankeerd door leeuw<strong>en</strong>kopp<strong>en</strong>.H 50 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 3759:E<strong>en</strong> ronde mahoniehout<strong>en</strong> emmer, Hollands, rond 1800Gekuipt <strong>en</strong> afgewerkt met geelkoper<strong>en</strong> band<strong>en</strong>. Met binn<strong>en</strong>bak <strong>en</strong>h<strong>en</strong>gsel.H 28 x D 30 cmRichtprijs: € 160,00 tot € 200,00Kavel nr. 3760:E<strong>en</strong> ovale mahoniehout<strong>en</strong> wijnkoeler, vroeg 19e eeuwGekuipt <strong>en</strong> met geelkoper<strong>en</strong> band<strong>en</strong>. De zink<strong>en</strong> binn<strong>en</strong>bakafgewerkt met koper<strong>en</strong> rand.20x44x25 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 250,00Kavel nr. 3761:E<strong>en</strong> wit laqué miniatuur buffetkastje met opstand, rond1900De onderkast met tirette waaronder twee lad<strong>en</strong> <strong>en</strong> twee deur<strong>en</strong>.De opstand met twee glaz<strong>en</strong> deur<strong>en</strong> bekroond door snijwerk.102x41x21 cmRichtprijs: € 500,00 tot € 700,00Kavel nr. 3762:E<strong>en</strong> set van zes houtgesned<strong>en</strong> ber<strong>en</strong>, Zuid-Duits, ZwarteWoud, rond 1900H 15 - 6 cmRichtprijs: € 500,00 tot € 700,00Kavel nr. 3763:E<strong>en</strong> stat<strong>en</strong>bijbel, uitgegev<strong>en</strong> door H<strong>en</strong>drik <strong>en</strong> Jacob Keur,Dordrecht, 1738Met meerdere landkaart<strong>en</strong>. In orgineel ler<strong>en</strong> band met restauratiesaan de rug.37x24 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 3764:E<strong>en</strong> gestok<strong>en</strong> gr<strong>en</strong><strong>en</strong>hout<strong>en</strong> leeuw<strong>en</strong>kop <strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout<strong>en</strong>kroon, 18e/19e eeuwDe leeuw met spor<strong>en</strong> van beschildering <strong>en</strong> met oude restauratie.De kroon gedeeltelijk rood beschilderd <strong>en</strong> verguld. H resp. 47 <strong>en</strong>19 cmRichtprijs: € 250,00 tot € 350,00Kavel nr. 3765:Diverse onderscheiding<strong>en</strong>, Hollands <strong>en</strong> Perzisch, 19e