12.07.2015 Views

Halfjaarlijkse Kunst- en antiekveiling mei 2011 Varia

Kavel nr. 3721:E<strong>en</strong> houtgesned<strong>en</strong> p<strong>en</strong>kandelaar met zilverblad, Italiaans,19e eeuwMet puttikopjes. H 98 cmRichtprijs: € 140,00 tot € 160,00Kavel nr. 3722:E<strong>en</strong> wit-grijs laqué <strong>en</strong>gel<strong>en</strong>kopje, Vlaams, 18e eeuw E<strong>en</strong>wit-grijs laqué <strong>en</strong>gel<strong>en</strong>kopje, VlaH 29 cmRichtprijs: € 250,00 tot € 350,00Kavel nr. 3723:E<strong>en</strong> ronde miniatuurvoorstelling van e<strong>en</strong> ligg<strong>en</strong>de naaktevrouw, 18e eeuwGouache op papier. In iep<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> lijst. D 8 cmRichtprijs: € 150,00 tot € 200,00Kavel nr. 3724:E<strong>en</strong> ovaal kijkkastje ter ere van de zilver<strong>en</strong> bruiloft van B<strong>en</strong> B, 1863Met gedeeltelijk gewit knipwerk, in zwarte lijst, met floralemotiev<strong>en</strong>. Waarbij e<strong>en</strong> vergulde lind<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> <strong>en</strong>gel, waarschijnlijkDuits, 18e eeuw. 41x35 cm <strong>en</strong> H <strong>en</strong>gel 22 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 250,00Kavel nr. 3725:E<strong>en</strong> beschilderde glaz<strong>en</strong> kijkdoos, Hollands, 18e eeuwDe drie glaz<strong>en</strong> plat<strong>en</strong> gevat in eik<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> omlijsting. Metvoorstelling van het zog<strong>en</strong>aamde Costermanoproer te Rotterdamin 1790. De voorste glasplaat met de schutters voor hetschuttershuis met opschrift "Schuttersvergadering" <strong>en</strong> "Vrij Wijn".Één glasplaat gerestaureerd. 28x37x12 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 350,00Kavel nr. 3726:E<strong>en</strong> reisbestek in rogg<strong>en</strong>huid foudraal, vroeg 18e eeuwMet handvat van gesned<strong>en</strong> agaath <strong>en</strong> aan het uiteinde bekroonddoor e<strong>en</strong> stervormig ornam<strong>en</strong>t. Het stal<strong>en</strong> lemmet gemerkt:Arnou..A NAMUR. Puntje van foudraal beschadigd. L 18 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 3727:Drie schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes, Hollands, midd<strong>en</strong> 19e eeuwAfgewerkt met zilverkleurig beslag (getek<strong>en</strong>d zwaardje) metvoorstelling van e<strong>en</strong> paard, e<strong>en</strong> paard <strong>en</strong> wag<strong>en</strong> <strong>en</strong> e<strong>en</strong> man bijpaard.(3)Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00Kavel nr. 3728: