12.07.2015 Views

Halfjaarlijkse Kunst- en antiekveiling mei 2011 Varia

Kavel nr. 3707:Drie tinn<strong>en</strong> kann<strong>en</strong>, 18e/19e eeuwWaarvan twee met eikelmotief aan de klep <strong>en</strong> de ander metschelp<strong>en</strong>motief, (Brussel). H 27 cmRichtprijs: € 140,00 tot € 180,00Kavel nr. 3708:E<strong>en</strong> gietijzer<strong>en</strong> haardplaat, tweede helft 18e eeuwMet symbolische voorstelling van de lev<strong>en</strong>scyclus. Met barstonderin. 77x55 cmRichtprijs: € 280,00 tot € 340,00Kavel nr. 3709:E<strong>en</strong> gietijzer<strong>en</strong> haardplaat, gedateerd 1796Met voorstelling van putti in cartouche omgev<strong>en</strong> door rocailles <strong>en</strong>vegetatieve ornam<strong>en</strong>tiek. 80x79 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 500,00Kavel nr. 3710:E<strong>en</strong> schuitvormige mahoniehout<strong>en</strong> thee-emmer, vroeg19e eeuwGekuipt <strong>en</strong> met geelkoper<strong>en</strong> band<strong>en</strong>, met binn<strong>en</strong>bak <strong>en</strong> h<strong>en</strong>gsel.35x38x28 cmRichtprijs: € 140,00 tot € 180,00Kavel nr. 3711:E<strong>en</strong> roodkoper<strong>en</strong> doofpot, Hollands, 18e eeuwConisch model met geelkoper<strong>en</strong> geplatte bolvormige pot<strong>en</strong> <strong>en</strong>dekselknop. H 48 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 300,00Kavel nr. 3712:E<strong>en</strong> mahoniehout<strong>en</strong> spijltjestheestoof, zandlopermodel,Hollands, begin 19e eeuwMet geelkoper<strong>en</strong> binn<strong>en</strong>bak. H 36x D 35 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 400,00Kavel nr. 3713:E<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> mangelplank met kerfsnit <strong>en</strong> datering"ANNO 1735"L 72 cmRichtprijs: € 270,00 tot € 350,00Kavel nr. 3714:E<strong>en</strong> paar vergulde tweelichts wandappliques, mogelijk