12.07.2015 Views

Halfjaarlijkse Kunst- en antiekveiling mei 2011 Varia

<strong>Halfjaarlijkse</strong> <strong>Kunst</strong>- <strong>en</strong> <strong>antiekveiling</strong> <strong>mei</strong> <strong>2011</strong><strong>Varia</strong>Kavel nr. 3701:E<strong>en</strong> ikoon met het sterfbed van Maria omgev<strong>en</strong> doorHeilig<strong>en</strong>, Russisch, vroeg 18e eeuw32x27 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 500,00Kavel nr. 3702:E<strong>en</strong> ikoon met voorstelling van de ti<strong>en</strong> martelar<strong>en</strong> vanKreta, Russisch, 18e eeuwHerkomst: <strong>Kunst</strong>handel Borzo waarna bij huidige inbr<strong>en</strong>ger.44x38,5 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00Kavel nr. 3703:E<strong>en</strong> ikoon met "Anastasis" voorstelling, Russisch, eind18e eeuwMet de opstanding <strong>en</strong> nederdaling van Christus. 36x31 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 500,00Kavel nr. 3704:Boek: Jan van der Heyd<strong>en</strong> (1637-1712), 1735"Beschrijving der Nieuwlyks Uitgevond<strong>en</strong> <strong>en</strong> Geoctrojeerde Slang-Brand-Spuit<strong>en</strong>" <strong>en</strong> haare wijze van brand-bluss<strong>en</strong>, teg<strong>en</strong>woordigbinn<strong>en</strong> Amsterdam in gebruik zijnde tweede druk voor deErfg<strong>en</strong>aam<strong>en</strong> van Jan van der Heyd<strong>en</strong>Richtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00Kavel nr. 3705:Boek "Uitbreiding der Heerlijkheit Friesland", FrancoisHalma, 1718"Zoo in 't Algeme<strong>en</strong>, als in Haare xxx bijzondere Griet<strong>en</strong>ij<strong>en</strong>; doorDr Bern Schotanus à Sterringa. Nu nieuwelijks met bijgevoegdeaangr<strong>en</strong>zing<strong>en</strong> <strong>en</strong> veelvermeerdering<strong>en</strong>". Nev<strong>en</strong>s d'aftek<strong>en</strong>ing vanOud Friesland, in VII verscheid<strong>en</strong>e landkaart<strong>en</strong> door d<strong>en</strong> HeereM<strong>en</strong>so Alting.Richtprijs: € 4000,00 tot € 5000,00Kavel nr. 3706:E<strong>en</strong> vuur-st<strong>en</strong><strong>en</strong> "Livre de beurre", Frans, Le GrandPressigny, NeolithischL 27 cmRichtprijs: € 150,00 tot € 200,00

Kavel nr. 3707:Drie tinn<strong>en</strong> kann<strong>en</strong>, 18e/19e eeuwWaarvan twee met eikelmotief aan de klep <strong>en</strong> de ander metschelp<strong>en</strong>motief, (Brussel). H 27 cmRichtprijs: € 140,00 tot € 180,00Kavel nr. 3708:E<strong>en</strong> gietijzer<strong>en</strong> haardplaat, tweede helft 18e eeuwMet symbolische voorstelling van de lev<strong>en</strong>scyclus. Met barstonderin. 77x55 cmRichtprijs: € 280,00 tot € 340,00Kavel nr. 3709:E<strong>en</strong> gietijzer<strong>en</strong> haardplaat, gedateerd 1796Met voorstelling van putti in cartouche omgev<strong>en</strong> door rocailles <strong>en</strong>vegetatieve ornam<strong>en</strong>tiek. 80x79 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 500,00Kavel nr. 3710:E<strong>en</strong> schuitvormige mahoniehout<strong>en</strong> thee-emmer, vroeg19e eeuwGekuipt <strong>en</strong> met geelkoper<strong>en</strong> band<strong>en</strong>, met binn<strong>en</strong>bak <strong>en</strong> h<strong>en</strong>gsel.35x38x28 cmRichtprijs: € 140,00 tot € 180,00Kavel nr. 3711:E<strong>en</strong> roodkoper<strong>en</strong> doofpot, Hollands, 18e eeuwConisch model met geelkoper<strong>en</strong> geplatte bolvormige pot<strong>en</strong> <strong>en</strong>dekselknop. H 48 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 300,00Kavel nr. 3712:E<strong>en</strong> mahoniehout<strong>en</strong> spijltjestheestoof, zandlopermodel,Hollands, begin 19e eeuwMet geelkoper<strong>en</strong> binn<strong>en</strong>bak. H 36x D 35 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 400,00Kavel nr. 3713:E<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> mangelplank met kerfsnit <strong>en</strong> datering"ANNO 1735"L 72 cmRichtprijs: € 270,00 tot € 350,00Kavel nr. 3714:E<strong>en</strong> paar vergulde tweelichts wandappliques, mogelijk

Frans, eind 19e eeuwMet schelpmotiev<strong>en</strong> <strong>en</strong> acanthusblad. L 68 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 350,00Kavel nr. 3715:E<strong>en</strong> paar vergulde tweelichts wandappliques, LodewijkXVI-stijl, 20e eeuwMet strikmotief, eik<strong>en</strong>blad, jachthoorn, zwijnshoef <strong>en</strong> kwastjes. L108 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 3716:E<strong>en</strong> paar verguld bronz<strong>en</strong> tweelichtskandelaars, Frans,RestaurationIn de vorm van satyrs op rood marmer<strong>en</strong> basem<strong>en</strong>t. Hetbasem<strong>en</strong>t onderaan is g<strong>en</strong>ummerd. H 23 cmRichtprijs: € 500,00 tot € 750,00Kavel nr. 3717:E<strong>en</strong> paar verguld <strong>en</strong> gezwart bronz<strong>en</strong>vierlichtskandelaars, Frans, deuxième Empire, eind 19eeeuwMet voorstelling van drag<strong>en</strong>de gevleugelde putti. H 56 cmRichtprijs: € 2500,00 tot € 4500,00Kavel nr. 3718:E<strong>en</strong> paar kandelaars in de vorm van ramskopp<strong>en</strong>, Midd<strong>en</strong>-Oost<strong>en</strong>H 58 cmRichtprijs: € 150,00 tot € 250,00Kavel nr. 3719:E<strong>en</strong> paar decoratieve wit marmer<strong>en</strong> vaz<strong>en</strong>, tweede helft19e eeuwAfgewerkt met verguld bronz<strong>en</strong> puttokopjes <strong>en</strong> bloemvormigeknop. H 29 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 400,00Kavel nr. 3720:E<strong>en</strong> houtgesned<strong>en</strong> bov<strong>en</strong>licht, Hollands, eind 18e eeuwGestok<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout <strong>en</strong> deels op<strong>en</strong>gewerkt met voorstelling vanbloem<strong>en</strong>vaas, druiv<strong>en</strong> <strong>en</strong> kor<strong>en</strong>ar<strong>en</strong>. Gedeeltelijk verguld. 58x100cmRichtprijs: € 600,00 tot € 800,00

Kavel nr. 3721:E<strong>en</strong> houtgesned<strong>en</strong> p<strong>en</strong>kandelaar met zilverblad, Italiaans,19e eeuwMet puttikopjes. H 98 cmRichtprijs: € 140,00 tot € 160,00Kavel nr. 3722:E<strong>en</strong> wit-grijs laqué <strong>en</strong>gel<strong>en</strong>kopje, Vlaams, 18e eeuw E<strong>en</strong>wit-grijs laqué <strong>en</strong>gel<strong>en</strong>kopje, VlaH 29 cmRichtprijs: € 250,00 tot € 350,00Kavel nr. 3723:E<strong>en</strong> ronde miniatuurvoorstelling van e<strong>en</strong> ligg<strong>en</strong>de naaktevrouw, 18e eeuwGouache op papier. In iep<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> lijst. D 8 cmRichtprijs: € 150,00 tot € 200,00Kavel nr. 3724:E<strong>en</strong> ovaal kijkkastje ter ere van de zilver<strong>en</strong> bruiloft van B<strong>en</strong> B, 1863Met gedeeltelijk gewit knipwerk, in zwarte lijst, met floralemotiev<strong>en</strong>. Waarbij e<strong>en</strong> vergulde lind<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> <strong>en</strong>gel, waarschijnlijkDuits, 18e eeuw. 41x35 cm <strong>en</strong> H <strong>en</strong>gel 22 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 250,00Kavel nr. 3725:E<strong>en</strong> beschilderde glaz<strong>en</strong> kijkdoos, Hollands, 18e eeuwDe drie glaz<strong>en</strong> plat<strong>en</strong> gevat in eik<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> omlijsting. Metvoorstelling van het zog<strong>en</strong>aamde Costermanoproer te Rotterdamin 1790. De voorste glasplaat met de schutters voor hetschuttershuis met opschrift "Schuttersvergadering" <strong>en</strong> "Vrij Wijn".Één glasplaat gerestaureerd. 28x37x12 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 350,00Kavel nr. 3726:E<strong>en</strong> reisbestek in rogg<strong>en</strong>huid foudraal, vroeg 18e eeuwMet handvat van gesned<strong>en</strong> agaath <strong>en</strong> aan het uiteinde bekroonddoor e<strong>en</strong> stervormig ornam<strong>en</strong>t. Het stal<strong>en</strong> lemmet gemerkt:Arnou..A NAMUR. Puntje van foudraal beschadigd. L 18 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 3727:Drie schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes, Hollands, midd<strong>en</strong> 19e eeuwAfgewerkt met zilverkleurig beslag (getek<strong>en</strong>d zwaardje) metvoorstelling van e<strong>en</strong> paard, e<strong>en</strong> paard <strong>en</strong> wag<strong>en</strong> <strong>en</strong> e<strong>en</strong> man bijpaard.(3)Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00Kavel nr. 3728:

Drie schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes, Hollands, midd<strong>en</strong> 19e eeuwWaarvan twee met zilverkleurige voorstelling van e<strong>en</strong> boerderijmet paard (hoofd ontbreekt bij één) <strong>en</strong> één met cartouche: 18april 1864. (3)Richtprijs: € 120,00 tot € 160,00Kavel nr. 3729:Vier schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes, Hollands, midd<strong>en</strong> 19e eeuwMet zilverkleurig opschrift "Sigar<strong>en</strong>", gedeeltelijk getek<strong>en</strong>dzwaardje. (4)Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00Kavel nr. 3730:Drie schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes, Hollands, midd<strong>en</strong> 19e eeuwTwee met zilverkleurig opschrift "Sigar<strong>en</strong>"<strong>en</strong> één met portretreliëfvan koning Willem III.Richtprijs: € 150,00 tot € 180,00Kavel nr. 3731:Drie schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes, Hollands, midd<strong>en</strong> 19e eeuwAfgewerkt met zilverkleurig beslag, waarvan twee met voorstellingvan de eerste trein tuss<strong>en</strong> Amsterdam <strong>en</strong> Haarlem <strong>en</strong> één met het"Paleis voor Volksvlijt". (3)Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00Kavel nr. 3732:Drie schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes <strong>en</strong> e<strong>en</strong> ivor<strong>en</strong> doosje metopschrijfboekje <strong>en</strong> p<strong>en</strong>netje, midd<strong>en</strong> 19e eeuwÉén doosje met goudkleurig beslag <strong>en</strong> twee met zilverkleurigbeslag (getek<strong>en</strong>d zwaardje). (4)Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00Kavel nr. 3733:Drie schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes, Hollands, midd<strong>en</strong> 19e eeuwHet front ingelegd met floraal zilver- <strong>en</strong> goudkleurig werk,afgewerkt met parelmoer (defect<strong>en</strong>). (3) L 13,5x14 cmRichtprijs: € 100,00 tot € 150,00Kavel nr. 3734:Twee schildpad sigar<strong>en</strong>doosjes, Hollands, midd<strong>en</strong> 19eeeuwAfgewerkt met zilverkleurig beslag, getek<strong>en</strong>d zwaardje.Richtprijs: € 120,00 tot € 150,00Kavel nr. 3735:E<strong>en</strong> ovaal gesned<strong>en</strong> hoorn<strong>en</strong> snuifdoos met verhal<strong>en</strong>devoorstelling van pijprokers, tweede helft 18eeeuwAfgewerkt met zilverkleurig beslag <strong>en</strong> de onderkant metmonogram: LAB.Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00Kavel nr. 3736:Zes diverse snuisterij<strong>en</strong> waarvan vier van schildpad,tweede helft 19e eeuw

Bestaande uit e<strong>en</strong> doosje met glasnummers (getek<strong>en</strong>d zwaardje),e<strong>en</strong> ler<strong>en</strong> foudraal met zilverkleurig beslag, e<strong>en</strong> schildpaddoosjemet brilletje, e<strong>en</strong> boekje met foto-omslag, e<strong>en</strong> doosje <strong>en</strong> e<strong>en</strong>sigarett<strong>en</strong>houder. (6)Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00Kavel nr. 3737:E<strong>en</strong> waaier met verhal<strong>en</strong>de voorstelling, met parelmoer<strong>en</strong>b<strong>en</strong><strong>en</strong>, Hollands, tweede helft 18e eeuwIn vergulde waaierdoos. 41x61 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 280,00Kavel nr. 3738:E<strong>en</strong> mahoniehout<strong>en</strong> theekistje met schelpmarqueterie <strong>en</strong>biez<strong>en</strong>, Hollands, midd<strong>en</strong> 19e eeuwSarcofaagvormig model, op bolpootjes. 13,5x19x11 cmRichtprijs: € 180,00 tot € 240,00Kavel nr. 3739:Twee schildpad theedoosjes, 19e eeuwWaarvan de één laat Georgean met urnvormige dekselknop.14x11x7 <strong>en</strong> 9x11x8 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 250,00Kavel nr. 3740:Drie diverse schildpaddoosjes, tweede helft 19e eeuwBestaande uit twee lepeldoosjes <strong>en</strong> e<strong>en</strong> visitekaartjeshouderafgewerkt met parelmoer. Grootste doosje 5x14x8 cmRichtprijs: € 140,00 tot € 160,00Kavel nr. 3741:E<strong>en</strong> mahoniehout<strong>en</strong> rechthoekig theekistje, Engels,tweede helft 19e eeuwHet interieur met twee uitneembare compartim<strong>en</strong>t<strong>en</strong> <strong>en</strong> in hetmidd<strong>en</strong> e<strong>en</strong> kristall<strong>en</strong> m<strong>en</strong>gkom. 18x36x18 cmRichtprijs: € 250,00 tot € 500,00Kavel nr. 3742:E<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> keldertje, Engels, laat GeorgeanHet front met strikmarqueterie <strong>en</strong> het deksel met schelpmotief.Met vier glaz<strong>en</strong> likeurfless<strong>en</strong> beschilderd met vergulde motiev<strong>en</strong>.22x17,5x18 cmRichtprijs: € 350,00 tot € 450,00Kavel nr. 3743:E<strong>en</strong> mahoniehout<strong>en</strong> keldertje, Bieder<strong>mei</strong>erHet interieur met zes likeurfless<strong>en</strong> beschilderd met verguldemotiev<strong>en</strong>. 23x27x18 cmRichtprijs: € 280,00 tot € 350,00

Kavel nr. 3744:E<strong>en</strong> mahoniehout<strong>en</strong> naaikistje, Hollands, 18e eeuwMet orgelgebog<strong>en</strong> front <strong>en</strong> het deksel met stermotief <strong>en</strong> bies. Opklauwpootjes. 17x42x23 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 500,00Kavel nr. 3745:E<strong>en</strong> mahoniehout<strong>en</strong> bestekkist, Engels, laat Georgean,rond 1800De klep met marqueterie van e<strong>en</strong> vaas met strik <strong>en</strong> takk<strong>en</strong>. Hetinterieur getransformeerd tot briev<strong>en</strong>ordner. 37x24x30 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 500,00Kavel nr. 3746:E<strong>en</strong> accoladevormig hout<strong>en</strong> di<strong>en</strong>blad met voorstelling vande "Aanbidding der wijz<strong>en</strong>", Ameland,18e eeuwMet restauraties.39x57 cmRichtprijs: € 250,00 tot € 500,00Kavel nr. 3747:E<strong>en</strong> ovaal accoladevormig zwart lak di<strong>en</strong>blad, VictoriaansMet polychrome <strong>en</strong> goudkleurig decor van figur<strong>en</strong> in landschap.53x68 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 400,00Kavel nr. 3748:E<strong>en</strong> geelkoper<strong>en</strong> <strong>en</strong> metal<strong>en</strong> "pièce-de-milieu", Frans,tweede helft 19e eeuwMet glaz<strong>en</strong> schaal <strong>en</strong> tuit met gegraveerde florale motiev<strong>en</strong>. Debalustervormige stam met puttikopjes.H 65 cmRichtprijs: € 150,00 tot € 200,00Kavel nr. 3749:E<strong>en</strong> ovale gesned<strong>en</strong> not<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> jardinière, Zuid-Duits,19e eeuwMet gestok<strong>en</strong> voorstelling van e<strong>en</strong> rov<strong>en</strong>de vos bij twee kipp<strong>en</strong>.33x50x40 cmRichtprijs: € 800,00 tot € 1200,00Kavel nr. 3750:E<strong>en</strong> miniatuur mahoniehout<strong>en</strong> secrétaire, Holland, eerstehelft 19e eeuwHet eik<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> interieur met e<strong>en</strong> deurtje <strong>en</strong> twee laatjes.46x26x14 cmRichtprijs: € 275,00 tot € 350,00Kavel nr. 3751:E<strong>en</strong> miniatuur not<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> ééndeurs vitrinekastje,Hollands, Lodwijk XV-stijl, eind 19e eeuwDe onderkant met drie lad<strong>en</strong>.

47x31x13 cmRichtprijs: € 270,00 tot € 350,00Kavel nr. 3752:E<strong>en</strong> "gehout<strong>en</strong>" miniatuur linn<strong>en</strong>kastje, begin 20e eeuwMet onder de rechte kap twee deur<strong>en</strong> met ieder twee panel<strong>en</strong>,geflankeerd door twee cannelures.70x42x28 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 500,00Kavel nr. 3753:E<strong>en</strong> "Verre églomisé" voorstelling met twee paard<strong>en</strong>, 19eeeuwMet onduidelijke inscriptie linksonder J.C. van der Hoev<strong>en</strong> (?).Ingelijst.26x34 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 400,00Kavel nr. 3754:E<strong>en</strong> rechthoekig tafelmodel muntbalans, omgevingAugsburg, eind 16e/begin17e eeuwMet florale intarsia <strong>en</strong> e<strong>en</strong> lade.36x29x22 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00Kavel nr. 3755:E<strong>en</strong> geelkoper<strong>en</strong> spiegeltelescoop op statief, door J. vander Bildt Franeker, 1709-1791, no 318Verstelbaar.H 41 x L 43 cmRichtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00Kavel nr. 3756:E<strong>en</strong> bronz<strong>en</strong> lepel, bekroond met apostelfiguur, Engels,17e eeuwDe bak met meegegot<strong>en</strong> huismerk van "twee lepels", ook wel"t<strong>en</strong>nis- of badmintonrackets" g<strong>en</strong>oemd.Richtprijs: € 180,00 tot € 220,00Kavel nr. 3757:E<strong>en</strong> gehamerd verguld bronz<strong>en</strong> schaal, door Frans Zwollo(1872-1945)Met zeestermotief. De achterkant gemerkt: F. Zwollo.D 32 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 300,00

Kavel nr. 3758:E<strong>en</strong> "tôle peint" koffiekan, tweede helft 19e eeuwMet kraantje <strong>en</strong> uitneembaar vergiet. Ovaalvormig, de buik metlandschap <strong>en</strong> afgewerkt met vergulde motiev<strong>en</strong> op zwart fond.Geflankeerd door leeuw<strong>en</strong>kopp<strong>en</strong>.H 50 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 3759:E<strong>en</strong> ronde mahoniehout<strong>en</strong> emmer, Hollands, rond 1800Gekuipt <strong>en</strong> afgewerkt met geelkoper<strong>en</strong> band<strong>en</strong>. Met binn<strong>en</strong>bak <strong>en</strong>h<strong>en</strong>gsel.H 28 x D 30 cmRichtprijs: € 160,00 tot € 200,00Kavel nr. 3760:E<strong>en</strong> ovale mahoniehout<strong>en</strong> wijnkoeler, vroeg 19e eeuwGekuipt <strong>en</strong> met geelkoper<strong>en</strong> band<strong>en</strong>. De zink<strong>en</strong> binn<strong>en</strong>bakafgewerkt met koper<strong>en</strong> rand.20x44x25 cmRichtprijs: € 200,00 tot € 250,00Kavel nr. 3761:E<strong>en</strong> wit laqué miniatuur buffetkastje met opstand, rond1900De onderkast met tirette waaronder twee lad<strong>en</strong> <strong>en</strong> twee deur<strong>en</strong>.De opstand met twee glaz<strong>en</strong> deur<strong>en</strong> bekroond door snijwerk.102x41x21 cmRichtprijs: € 500,00 tot € 700,00Kavel nr. 3762:E<strong>en</strong> set van zes houtgesned<strong>en</strong> ber<strong>en</strong>, Zuid-Duits, ZwarteWoud, rond 1900H 15 - 6 cmRichtprijs: € 500,00 tot € 700,00Kavel nr. 3763:E<strong>en</strong> stat<strong>en</strong>bijbel, uitgegev<strong>en</strong> door H<strong>en</strong>drik <strong>en</strong> Jacob Keur,Dordrecht, 1738Met meerdere landkaart<strong>en</strong>. In orgineel ler<strong>en</strong> band met restauratiesaan de rug.37x24 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 3764:E<strong>en</strong> gestok<strong>en</strong> gr<strong>en</strong><strong>en</strong>hout<strong>en</strong> leeuw<strong>en</strong>kop <strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout<strong>en</strong>kroon, 18e/19e eeuwDe leeuw met spor<strong>en</strong> van beschildering <strong>en</strong> met oude restauratie.De kroon gedeeltelijk rood beschilderd <strong>en</strong> verguld. H resp. 47 <strong>en</strong>19 cmRichtprijs: € 250,00 tot € 350,00Kavel nr. 3765:Diverse onderscheiding<strong>en</strong>, Hollands <strong>en</strong> Perzisch, 19e

eeuwWaaronder e<strong>en</strong> officierstek<strong>en</strong> van de Orde van Leeuw <strong>en</strong> Zon aangro<strong>en</strong> lint, Perzisch, Qajar.Richtprijs: € 250,00 tot € 400,00Kavel nr. 3766:E<strong>en</strong> ovale span<strong>en</strong>doos beschilderd met vogel <strong>en</strong> bloem<strong>en</strong>,Noord-Europees, 18e eeuw24x46x23 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 3767:E<strong>en</strong> paar verguld bronz<strong>en</strong> "ch<strong>en</strong>ets", FransG<strong>en</strong>ummerd <strong>en</strong> gemerkt: DB 61 <strong>en</strong> G. De galerij met op<strong>en</strong>gewerktmeandermotief. H 32 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 500,00Kavel nr. 3768:E<strong>en</strong> paar geelkoper<strong>en</strong> kraagkandelaars, 18e eeuwWaarbij twee grote tinn<strong>en</strong> schal<strong>en</strong>. H 22, D 46 cm. Herkomst:Stichting Elisabeth van Thüring<strong>en</strong>fonds, voormalig bezit St.Elisabeth's of groote Gasthuis, Haarlem.Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00Kavel nr. 3769:E<strong>en</strong> beschilderd hout<strong>en</strong> masker, vroeg EgyptischIn plexiglas kist.Richtprijs: € 800,00 tot € 1200,00Kavel nr. 3770:E<strong>en</strong> houtgesned<strong>en</strong> staand vrouw<strong>en</strong>figuur <strong>en</strong> e<strong>en</strong> Ashantivruchtbaarheidsbeeld (2)H reps.40 <strong>en</strong> 28 cmRichtprijs: € 600,00 tot € 900,00Kavel nr. 3771:E<strong>en</strong> houtgesned<strong>en</strong> Dogon voorouderbeeld <strong>en</strong> e<strong>en</strong> Tellumneksteun (2)H resp. 23 <strong>en</strong> 15 cmRichtprijs: € 600,00 tot € 800,00

Kavel nr. 3772:Twee houtgesned<strong>en</strong> maskers, e<strong>en</strong> Dogon masker methoorns <strong>en</strong> e<strong>en</strong> Dogon Kanaga maskerH resp 55 <strong>en</strong> 97 cmRichtprijs: € 800,00 tot € 1200,00Kavel nr. 3773:E<strong>en</strong> beschilderd licht gebog<strong>en</strong> wag<strong>en</strong>schot, Hollands,tweede helft 18e eeuwMet ovale voorstelling van paard<strong>en</strong>, koei<strong>en</strong> <strong>en</strong> schap<strong>en</strong> in Hollandslandschap. Omgev<strong>en</strong> door spreuk<strong>en</strong>: "Aan de Zeeg<strong>en</strong> van d<strong>en</strong>Heemel hangt al't ondermaans geweemel". En "Wie verkiest ge<strong>en</strong>Buite-leev<strong>en</strong> zo m<strong>en</strong> daar Gods gunst g<strong>en</strong>iet, boov<strong>en</strong> staads <strong>en</strong>stads Geweemel daar m<strong>en</strong> spaarzaam ruste ziet". In gesned<strong>en</strong> <strong>en</strong>bewerkte lijst, onderaan met fabeldier<strong>en</strong>. 127x130 cmRichtprijs: € 2000,00 tot € 3000,00<strong>Halfjaarlijkse</strong> <strong>Kunst</strong>- <strong>en</strong> <strong>antiekveiling</strong> <strong>mei</strong> <strong>2011</strong>Kavel nr. :