11.07.2015 Views

.o. get.paneel, 20,5x26,5 cmRichtprijs: € 800,00 tot € 1000,00Kavel nr. 0038:Franse School (20e eeuw)Winters Parijs met paard<strong>en</strong>tram bij avondl.o. onduidelijk get.63x91 cmRichtprijs: € 1200,00 tot € 1600,00Kavel nr. 0039:Willem Gerard Hofker (1902-1980)"Museum Willet Holthuijz<strong>en</strong>, Amsterdam"l.b. get. <strong>en</strong> 1946houtskool met roodkrijt tek<strong>en</strong>ing, z.l., circa 40x30 cmRichtprijs: € 400,00 tot € 600,00Kavel nr. 0040:H<strong>en</strong>k van Leeuw<strong>en</strong> (1890-1972)"Linschoterbrug te Oudewater"r.o. get. <strong>en</strong> in dorso get.49x69 cmRichtprijs: € 900,00 tot € 1200,00Kavel nr. 0041:H<strong>en</strong>drik Cornelis Kran<strong>en</strong>burg (1917-1997)Caféterras in Nu<strong>en</strong><strong>en</strong>r.o. get.58,5x88 cmRichtprijs: € 600,00 tot € 800,00Kavel nr. 0042:Sam Blazer (1901-1971)Het Buit<strong>en</strong>hof te 's-Grav<strong>en</strong>hager.o. get. <strong>en</strong> '36houtskool <strong>en</strong> pastel, circa 40x50 cmRichtprijs: € 300,00 tot € 400,00Kavel nr. 0043:H<strong>en</strong>k van Leeuw<strong>en</strong> (1890-1972)Winterse poortl.o. get.60x99 cmHerkomst: <strong>Kunst</strong>handel H. Bos "De Poort"Noordeinde D<strong>en</strong> HaagRichtprijs: € 1200,00 tot € 1600,00Kavel nr. 0044:Johan Meijer (1885-1970)"Winteravond"l.o. get.25x44 cm