11.07.2015 Views

Kavel nr. 0343:Antonie Waldorp (1803-1866)Huiz<strong>en</strong> aan de waterkantr.o. get.43x56 cmRichtprijs: € 2000,00 tot € 3000,00Kavel nr. 0344:Hollandse School (19e eeuw)Ezel, geit <strong>en</strong> schap<strong>en</strong> bij e<strong>en</strong> hekdraagt monogram A.M. <strong>en</strong> '46paneel, 23,5x30 cmRichtprijs: € 900,00 tot € 1200,00Kavel nr. 0345:Hollandse School (19e eeuw)Rivierlandschap bij Overschie82x114 cmRichtprijs: € 2000,00 tot € 3000,00Kavel nr. 0346:Richard Burnier (1826-1884)Doedelzakspel<strong>en</strong>de schaapsherderl.o. get. <strong>en</strong> onduidelijk gedateerd '56/'6636x26 cmRichtprijs: € 700,00 tot € 1000,00Kavel nr. 0347:Johannes Marinus Azn Verhoes<strong>en</strong> (1832-1898)Haan met kipp<strong>en</strong> bij e<strong>en</strong> schuurtjel.o. get. <strong>en</strong> 1870paneel, 30,5x42 cmRichtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00Kavel nr. 0348:Hollandse School (19e eeuw)Figur<strong>en</strong> in boomrijk landschapgewass<strong>en</strong>tek<strong>en</strong>ing, 23,5x29,5 cmRichtprijs: € 600,00 tot € 800,00Kavel nr. 0349:Hollandse School (19e eeuw)Bergmeergewass<strong>en</strong> tek<strong>en</strong>ing, 22,5x30 cmRichtprijs: € 500,00 tot € 700,00Kavel nr. 0350:Cornelis Marinus Willem Mongers (1806-1875)Wandelaars bij e<strong>en</strong> riviertje in heuvellandschapl.o. get. <strong>en</strong> 1863paneel, 42x58 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00