11.07.2015 Views

Gerardus Johannes Verburgh (1775-1864)Arcadisch landschap met figur<strong>en</strong> op landwegl.o. get.gouache, 43x56 cmRichtprijs: € 600,00 tot € 800,00Kavel nr. 0317:Jacob Cats (1741-1799)Rust<strong>en</strong>d vee in de weiin dorso get. <strong>en</strong> 1789aquarel, 29x38 cmRichtprijs: € 3000,00 tot € 4000,00Kavel nr. 0318:Pieter Fontijn (1773-1839)Man met bierpulr.m. get. <strong>en</strong> 1817paneel, 23x20 cmRichtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00Kavel nr. 0319:Cornelis van Cuyl<strong>en</strong>burgh (1758-1827)Melk<strong>mei</strong>sje <strong>en</strong> trommelslager in nisl.o. get. <strong>en</strong> 1817paneel, 39x32 cmT<strong>en</strong>toonstelling: De Romantische School, <strong>Kunst</strong>handelP.A. Sche<strong>en</strong>, D<strong>en</strong> Haag, 2-28 februari 1948, nr. 4 metafb., met als titel: "Melksch<strong>en</strong>k<strong>en</strong>de <strong>mei</strong>d met soldaatin e<strong>en</strong> v<strong>en</strong>ster"Richtprijs: € 3000,00 tot € 4000,00Kavel nr. 0320:Jan Ekels II (1759-1793)De keuk<strong>en</strong><strong>mei</strong>dm.o. get.58x46Richtprijs: € 4000,00 tot € 6000,00Kavel nr. 0321:Navolger van A. Palamedesz (18e/19e eeuw)Portret van e<strong>en</strong> geleerde77x64 cmRichtprijs: € 700,00 tot € 1000,00