11.07.2015 Views

m.o. get.paneel, 35x28 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00Kavel nr. 0290:Toegeschrev<strong>en</strong> aan Wijbrand van Oosterdijck(17e eeuw)Portret van e<strong>en</strong> dame met zwart kapjepaneel, 35,5x28 cmRichtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00Kavel nr. 0291:Hollandse School (17/18e eeuw)Portret van man met lauwerkranspaneel, 25x21 cmRichtprijs: € 500,00 tot € 700,00Kavel nr. 0292:Hollandse School (17e eeuw)Portret van dame met parel oorbell<strong>en</strong>draagt l.o. onduidelijke signatuurpaneel, 27x22 cmRichtprijs: € 500,00 tot € 700,00Kavel nr. 0293:Hollandse School (17e eeuw)Dames- <strong>en</strong> Her<strong>en</strong>portret op respectievelijk 23 <strong>en</strong> 36jarige leeftijdbeide gedateerd 16062 panel<strong>en</strong>, ovaal, 80x58 cmRichtprijs: € 3000,00 tot € 4000,00Kavel nr. 0294:Hollandse School (17e eeuw)Damesportretl.b. "aetatis suae 33, anno 1613"paneel, ovaal, 80x60 cmRichtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00Kavel nr. 0295:Hollandse School (17e eeuw)Portret van e<strong>en</strong> vrouw als Cerespaneel, ovaal, 45x34 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00Kavel nr. 0296:Hollandse School (17/18e eeuw) RKDHer<strong>en</strong>portret