"Bij Leidsch<strong>en</strong>dam"r.o. get.58x78 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00Kavel nr. 0024:Johann Jungblutt (1860-1912)Winters weggetjer.o. get.paneel, 43x27,5 cmRichtprijs: € 800,00 tot € 1000,00Kavel nr. 0025:Roeland Koning (1898-1962)"Kademuur in opbouw, Wilhelminakade", met op deachtergrond De Hef te Rotterdamr.o. get. <strong>en</strong> 1946houtskool, aquarel <strong>en</strong> gouache, 73x98 cmDaarbij <strong>en</strong> afgebeeld in: Herstel van de hav<strong>en</strong>s vanRotterdam. Twaalf reproducties in kleur, D<strong>en</strong> Haag1947, 195/325. Hierin twaalf reproducties naargewass<strong>en</strong> tek<strong>en</strong>ing<strong>en</strong> van R. Koning, waaronderbov<strong>en</strong>staand werk.Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00Kavel nr. 0026:Willem Zwart (1867-1957)Aan de vaartr.o. get. <strong>en</strong> 191860x80 cmRichtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00Kavel nr. 0027:Lion Schulman (1851-1943)"Aan de Horn te Loosdrecht"r.o. get. <strong>en</strong> in dorso get. ophandgeschrev<strong>en</strong> etiket <strong>en</strong> gedateerd 1893paneel, 19,5x27 cmRichtprijs: € 700,00 tot € 1000,00Kavel nr. 0028:Johan Meijer (1885-1970)"Winteravondzon (Lar<strong>en</strong>)"l.o. get.39x59 cmRichtprijs: € 3000,00 tot € 4000,00Kavel nr. 0029:Aris Knikker (1887-1962)Zonnige gracht te Delftr.o. get.29x39 cmRichtprijs: € 600,00 tot € 800,00