11.07.2015 Views

Kavel nr. 0222:Marius Alexander Jacques Bauer (1867-1932)Op de trap van e<strong>en</strong> moskeer.o. get. in potlood <strong>en</strong> l.o. in de plaatets, nr. 95/100, 17x10,5 cmVan Wisselingh & Co, afb.nr. 298 in supplem<strong>en</strong>t,datering 1933Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00Kavel nr. 0223:Marius Alexander Jacques Bauer (1867-1932)Straatje in Damascusr.o. get. in potloodets, oplage 100, 23x15 cmVan Wisselingh & Co, afb.nr. 296 in supplem<strong>en</strong>t,datering 1933Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00Kavel nr. 0224:Marius Alexander Jacques Bauer (1867-1932)Geit<strong>en</strong>hoedsterr.o. get. in potlood <strong>en</strong> l.o. in de plaatets, oplage 100, 24x19 cmVan Wisselingh & Co, afb.nr. 252 op p. 150, datering1924Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00Kavel nr. 0225:Marius Alexander Jacques Bauer (1867-1932)Ene begraf<strong>en</strong>is in Caïror.o. in potlood gemonogrammeerd <strong>en</strong> l.o. in de plaatget.ets, nr. 75/100, 21x27 cmVan Wisselingh & Co, afb.nr 133 op p. 71, datering1892Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00Kavel nr. 0226:Marius Alexander Jacques Bauer (1867-1932)Markt in Stamboelr.o. in potlood gemonogrammeerd <strong>en</strong>l.o. in de plaat get. in initial<strong>en</strong>ets, nr. 47/100, 13x10,5 cmVan Wisselingh & Co, afb.nr. 75 op p. 35, datering1889Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00Kavel nr. 0227:Marius Alexander Jacques Bauer (1867-1932)E<strong>en</strong> straatje in Smyrnar.o. in potlood gemonogrammeerd <strong>en</strong>in initial<strong>en</strong> in de druk get.ets, nr. 91/100, 16,5x12 cmVan Wisselingh & Co, afb.nr. 34 op p. 48, datering