26.10.2014 Views

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0054:<br />

Gerbrand Frederik van Schag<strong>en</strong> (1880-1968)<br />

Dorpje aan zomerse polderplas<br />

l.o. get. <strong>en</strong> 1930<br />

marouflé, 31x48 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0055:<br />

Pieter de Regt (1877-1960)<br />

Herfstbos<br />

r.o. get.<br />

39x49 cm<br />

Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0056:<br />

Marie van Waning Stevels (1874-1953)<br />

Stillev<strong>en</strong> met appels <strong>en</strong> tinn<strong>en</strong> klepkan<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 17x21,5 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0057:<br />

Victor Bouter (1928-2004)<br />

Landhuis in Zuid-Europees heuvellandschap<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '74<br />

aquarel, 34x46 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0058:<br />

Ton Albers (1923)<br />

Stillev<strong>en</strong> met beertje<br />

l.o. get.<br />

aquarel, 29x39 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0059:<br />

Dijkman (20e eeuw)<br />

Boer<strong>en</strong>erf met kipp<strong>en</strong> <strong>en</strong> boer<strong>en</strong><br />

l.o. get.<br />

44x64 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0060:<br />

Otto Kri<strong>en</strong>s (1873-1930)<br />

Mol<strong>en</strong> van de houtzagerij<br />

l.o. get.<br />

41x79 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00