26.10.2014 Views

Kavel nr. 0046:<br />

H<strong>en</strong>k van Leeuw<strong>en</strong> (1890-1972)<br />

Langs de Seine<br />

r.o. get.<br />

58x70,5 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0047:<br />

Germ de Jong (1886-1967)<br />

Bij het oude huisje<br />

r.o. get. <strong>en</strong> onduidelijk gedateerd<br />

pastel met wit gehoogd, 36x44 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0048:<br />

Hollandse School (19e eeuw)<br />

Het gelukkige boer<strong>en</strong>landlev<strong>en</strong><br />

43x56 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0049:<br />

Marcel Lareau (20e eeuw)<br />

Flaner<strong>en</strong>de m<strong>en</strong>s<strong>en</strong> in mondaine winkelstraat<br />

r.b. get.<br />

49x59 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0050:<br />

Johannes Josephus Destrée (1827-1888)<br />

Zonnige dag op het dorpsplein bij de kerk<br />

l.o. get. <strong>en</strong> in dorso get. <strong>en</strong> 1859<br />

aquarel, 15x22,5 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0051:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Jonge koe<br />

marouflé, 34x44 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0052:<br />

Harry Wich (1927-2002)<br />

Zomerse idylle<br />

l.o. get. <strong>en</strong> '52200<br />

schildering op papier, 35,5x47 cm<br />

Kavel nr. 0053:<br />

Ger Langeweg (1891-1970)<br />

Drie wonderlijke figur<strong>en</strong><br />

r.o. get. <strong>en</strong> '47<br />

gem<strong>en</strong>gde techniek, 37x45 cm<br />

Afgebeeld bij e<strong>en</strong> artikel over de kunst<strong>en</strong>aar in: Algeme<strong>en</strong><br />

Handelsblad zaterdag 24 november 1951