26.10.2014 Views

Frans stadsgezicht met kathedraal<br />

r.o. onduidelijk get.<br />

board, 29x39 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0040:<br />

A. Last (19e eeuw)<br />

Portret van e<strong>en</strong> jonge man<br />

l.m. onduidelijk get. <strong>en</strong> 1891<br />

ovaal, 50x38 cm<br />

Kavel nr. 0041:<br />

André Gignac (1866/67-1956)<br />

Zeegezicht<br />

r.o. get.<br />

38,5x48,5 cm<br />

Kavel nr. 0042:<br />

J.W. Meijer (19e eeuw)<br />

Zomerlandschap,<br />

Winter met schaatsers<br />

beide r.o. get. <strong>en</strong> '91<br />

41x31 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0043:<br />

Hollandse School (19e/20e eeuw)<br />

Kalf<br />

32,5x48 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0044:<br />

Adriaan Nicolaas Visser (1887-1969)<br />

Visservrouw<strong>en</strong> in kerkbinn<strong>en</strong>ste<br />

r.o. get.<br />

49x39 cm<br />

Kavel nr. 0045:<br />

Johannes Evert Akkeringa jr. (1894-1983)<br />

Bom<strong>en</strong> aan de waterkant,<br />

<strong>en</strong> in dorso: schets: Leidsch<strong>en</strong>dam (studie)<br />

get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong> 1927<br />

potloodtek<strong>en</strong>ing, 38x29 cm<br />

Daarbij: Edgard Farasyn (1858-1938)<br />

Landschapje met man <strong>en</strong> hond<br />

r.o. get.<br />

paneel, 8x20 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00