Frans stadsgezicht met kathedraal<br />
r.o. onduidelijk get.<br />
board, 29x39 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0040:<br />
A. Last (19e eeuw)<br />
Portret van e<strong>en</strong> jonge man<br />
l.m. onduidelijk get. <strong>en</strong> 1891<br />
ovaal, 50x38 cm<br />
Kavel nr. 0041:<br />
André Gignac (1866/67-1956)<br />
Zeegezicht<br />
r.o. get.<br />
38,5x48,5 cm<br />
Kavel nr. 0042:<br />
J.W. Meijer (19e eeuw)<br />
Zomerlandschap,<br />
Winter met schaatsers<br />
beide r.o. get. <strong>en</strong> '91<br />
41x31 cm<br />
Richtprijs: € 500,00 tot € 600,00<br />
Kavel nr. 0043:<br />
Hollandse School (19e/20e eeuw)<br />
Kalf<br />
32,5x48 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0044:<br />
Adriaan Nicolaas Visser (1887-1969)<br />
Visservrouw<strong>en</strong> in kerkbinn<strong>en</strong>ste<br />
r.o. get.<br />
49x39 cm<br />
Kavel nr. 0045:<br />
Johannes Evert Akkeringa jr. (1894-1983)<br />
Bom<strong>en</strong> aan de waterkant,<br />
<strong>en</strong> in dorso: schets: Leidsch<strong>en</strong>dam (studie)<br />
get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong> 1927<br />
potloodtek<strong>en</strong>ing, 38x29 cm<br />
Daarbij: Edgard Farasyn (1858-1938)<br />
Landschapje met man <strong>en</strong> hond<br />
r.o. get.<br />
paneel, 8x20 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00