26.10.2014 Views

niet get.<br />

brons, hoogte 29 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />

Kavel nr. 0412:<br />

Freerk Los (1917-1992)<br />

Oude tolbrug over de Vliet te Voorburg (rechts is e<strong>en</strong> stukje van<br />

het Huis Dorrepaal te zi<strong>en</strong>)<br />

r.o. gemonogrammeerd <strong>en</strong> '55<br />

45x53 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0413:<br />

Adriaan Vermunt (1907-11993)<br />

Stadje aan e<strong>en</strong> rivier met veerpont <strong>en</strong> wandelaars<br />

l.o. get.<br />

board, 39x58 cm<br />

Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0414:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Kipp<strong>en</strong><br />

r.o. onduidelijk get.<br />

board, 23x17 cm<br />

Richtprijs: € 90,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0415:<br />

Cor Barning (20e eeuw)<br />

Hav<strong>en</strong>bedrijvigheid<br />

l.o. get.<br />

board, 39x49 cm<br />

Kavel nr. 0416:<br />

Wim Bos (1906-1974)<br />

Vissersbot<strong>en</strong> op woelig water<br />

r.o. get.<br />

49x69 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0417:<br />

Evert Moll (1878-1955)<br />

Roz<strong>en</strong><br />

r.o. get.<br />

29x39 cm<br />

Kavel nr. 0418:<br />

Evert Moll (1878-1955)<br />

Rotterdamse hav<strong>en</strong><br />

r.o. get.<br />

marouflé, 19,5x24,5 cm<br />

Richtprijs: € 700,00 tot € 900,00