Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0404:<br />
Hollandse School (19/20e eeuw)<br />
E<strong>en</strong>d<strong>en</strong> in de sloot<br />
r.o. onduidelijk get.<br />
paneel, 13,5x19 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0405:<br />
Hollandse School (19e <strong>en</strong> 20e eeuw)<br />
Kerkbinn<strong>en</strong>ste,<br />
Stadsgezichtje<br />
2 panel<strong>en</strong>, 23,5x18,5 cm <strong>en</strong> 11,5x8,5 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0406:<br />
Huib Daniels (20/21e eeuw)<br />
Zomerdag aan zee<br />
r.o. get.<br />
board, 19x24 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0407:<br />
Anton Heyboer (1924-2005)<br />
Haan<br />
m.o. get.<br />
gouache, 30x21 cm<br />
Kavel nr. 0408:<br />
Jan Knikker (1889-1957)<br />
In de bloem<strong>en</strong>tuin<br />
r.o. get.<br />
34x49 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0409:<br />
Arie Jan Zwart (1903-1981)<br />
Voorjaarstulp<strong>en</strong><br />
r.o. get.<br />
marouflé, 49x59 cm<br />
Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00<br />
Kavel nr. 0410:<br />
Kip<br />
m.o. get.<br />
aquarel <strong>en</strong> inkt, 64x73 cm<br />
Kavel nr. 0411:<br />
Theo van der Nahmer (1917-1989)<br />
Eline Vere