26.10.2014 Views

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0397:<br />

Robin D'Arcy Shillcock (1953)<br />

"Remnants of Empire"<br />

l.b. get. <strong>en</strong> '06 <strong>en</strong><br />

in dorso get. <strong>en</strong> adres van de schilder in Groning<strong>en</strong><br />

board, 32x32 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0398:<br />

Willy Schoonhov<strong>en</strong> van Beurd<strong>en</strong> (1883-1963)<br />

"Zomer Schipborg", Dr<strong>en</strong>the<br />

l.o. get. <strong>en</strong> 1949<br />

z.l., 38x58 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0399:<br />

Frans Hoek (1924)<br />

"Luxor"<br />

l.o. get. <strong>en</strong> "Luxor '78"<br />

aquarel, 34x44 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0400:<br />

Hollandse School (19/20e eeuw)<br />

Zonnig stadsgezicht met vele figur<strong>en</strong> op straat<br />

draagt naam Vertin<br />

paneel, z.l., 27x20,5 cm<br />

Kavel nr. 0401:<br />

Hollandse School (19e eeuw)<br />

Met grootmoeder bij het haardvuur<br />

l.o. onduidelijk get.<br />

27x36 cm<br />

Kavel nr. 0402:<br />

Buurpraatje op landweg bij boerderij<br />

aquarel, 32x41 cm<br />

Daarbij: Hollandse School (20e eeuw)<br />

Boomrijk pleintje<br />

pastel, 45x31 cm<br />

Kavel nr. 0403:<br />

Antoon Markus (1870-1950)<br />

Waterlandschap<br />

l.o. get. <strong>en</strong> 1930<br />

19x24 cm<br />

Schaapsherder aan de oever<br />

31x23 cm