Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0397:<br />
Robin D'Arcy Shillcock (1953)<br />
"Remnants of Empire"<br />
l.b. get. <strong>en</strong> '06 <strong>en</strong><br />
in dorso get. <strong>en</strong> adres van de schilder in Groning<strong>en</strong><br />
board, 32x32 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0398:<br />
Willy Schoonhov<strong>en</strong> van Beurd<strong>en</strong> (1883-1963)<br />
"Zomer Schipborg", Dr<strong>en</strong>the<br />
l.o. get. <strong>en</strong> 1949<br />
z.l., 38x58 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />
Kavel nr. 0399:<br />
Frans Hoek (1924)<br />
"Luxor"<br />
l.o. get. <strong>en</strong> "Luxor '78"<br />
aquarel, 34x44 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0400:<br />
Hollandse School (19/20e eeuw)<br />
Zonnig stadsgezicht met vele figur<strong>en</strong> op straat<br />
draagt naam Vertin<br />
paneel, z.l., 27x20,5 cm<br />
Kavel nr. 0401:<br />
Hollandse School (19e eeuw)<br />
Met grootmoeder bij het haardvuur<br />
l.o. onduidelijk get.<br />
27x36 cm<br />
Kavel nr. 0402:<br />
Buurpraatje op landweg bij boerderij<br />
aquarel, 32x41 cm<br />
Daarbij: Hollandse School (20e eeuw)<br />
Boomrijk pleintje<br />
pastel, 45x31 cm<br />
Kavel nr. 0403:<br />
Antoon Markus (1870-1950)<br />
Waterlandschap<br />
l.o. get. <strong>en</strong> 1930<br />
19x24 cm<br />
Schaapsherder aan de oever<br />
31x23 cm