26.10.2014 Views

paneel, 13x18 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0391:<br />

Herman van Zegger<strong>en</strong> (1916-1996)<br />

Sloot<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '83<br />

board, 23,5x29,5 cm<br />

Daarbij: A. Ramón (21e eeuw)<br />

"Weg in aanbouw"<br />

l.o. get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong> in dorso <strong>2011</strong><br />

board, 19,5x24 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />

Kavel nr. 0392:<br />

Willem de Zwart (1862-1931)<br />

Landschap met schuurtje aan e<strong>en</strong> sloot<br />

r.o. get.<br />

21x37 cm<br />

Richtprijs: € 700,00 tot € 900,00<br />

Kavel nr. 0393:<br />

Joanna Quispel (1952)<br />

"Texel"<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '04<br />

pastel, 13x19,5 cm<br />

Daarbij: Evert Saus (20/21e eeuw)<br />

Reg<strong>en</strong>dag met tram op de Kneuterdijk te 's-Grav<strong>en</strong>hage<br />

niet get.<br />

gouache, 7x10 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0394:<br />

Michiel Kran<strong>en</strong>donk (1966)<br />

"Zeilbot<strong>en</strong> bij Schiermonnikoog",<br />

"IJsselreg<strong>en</strong>"<br />

beide l.o. get. <strong>en</strong> resp. '02 <strong>en</strong> '03<br />

2 aquarell<strong>en</strong>, 17x25 <strong>en</strong> 23x33 cm<br />

Herkomst: <strong>Kunst</strong>zaal Van Heijning<strong>en</strong>, Noordeinde, D<strong>en</strong> Haag<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0395:<br />

Theodoor van Hoytema (1863-1917)<br />

Bloesemtak<br />

r.o. get.<br />

pastel, 39x26 cm<br />

Kavel nr. 0396:<br />

Glooi<strong>en</strong>d landschap,<br />

"Zonsondergang achter d<strong>en</strong> vijver"<br />

beide r.o. get.<br />

2 pastels, 22x28 cm <strong>en</strong> 21x25,5 cm