26.10.2014 Views

K. Molema (20e eeuw)<br />

Hav<strong>en</strong>scène<br />

l.o. get.<br />

58x98 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0378:<br />

A. Signac (20e eeuw)<br />

Golv<strong>en</strong> in de branding (2x)<br />

beide r.o. get.<br />

59x88 cm <strong>en</strong> 59x79 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0379:<br />

Theo van Els<strong>en</strong> (1896-1961)<br />

Zitt<strong>en</strong>d meisje, Staand naaktmodel <strong>en</strong><br />

andere figuurstudies<br />

hiervan 2 get.<br />

7 (gewass<strong>en</strong>) tek<strong>en</strong>ing<strong>en</strong>, z.l., diverse af,<br />

Richtprijs: € 120,00 tot € 160,00<br />

Kavel nr. 0380:<br />

Frida Holleman (1908-1999)<br />

Bootjes kijk<strong>en</strong> vanaf de dijk<br />

r.o. get. <strong>en</strong> l.o. '58<br />

aquarel, 12,5x17 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0381:<br />

Sneeuwlandschap<br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong><br />

aquarel, 8,5x24 cm<br />

Kavel nr. 0382:<br />

Plant<strong>en</strong>kas in de tuin van Huize Pera, Eemnesserweg te Baarn<br />

l.o. get.<br />

aquarel,10x11 cm<br />

Kavel nr. 0383:<br />

Hakim Toerdiev (1957)<br />

Vogel in omgekeerd hoedje,<br />

Roos in omgekeerd hoedje<br />

beide r.b. get. in initial<strong>en</strong><br />

2x z.l., 40x40 cm<br />

Tourdiev werd gebor<strong>en</strong> in China, groeide op in Oezbekistan <strong>en</strong><br />

volgde zijn artistieke opleiding in Moskou <strong>en</strong> D<strong>en</strong> Haag<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00