26.10.2014 Views

Kavel nr. 0363:<br />

Rik van Iper<strong>en</strong> (1947)<br />

Bom<strong>en</strong> met jong l<strong>en</strong>teblad<br />

l.o. get.<br />

board, 88x118 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0364:<br />

Boom in sneeuwlandschap<br />

m.o. get.<br />

board, 80x100 cm<br />

Herkomst: <strong>Kunst</strong>zaal Van Heijning<strong>en</strong>, Noordeinde, D<strong>en</strong> Haag<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0365:<br />

Juke Hudig (1945)<br />

Figuur in witte jas <strong>en</strong> met zwarte hoed<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '70<br />

100x81 cm<br />

Kavel nr. 0366:<br />

Gerrit Nev<strong>en</strong> (1939)<br />

Zicht op het Maurits aan de Hofvijver te 's-Grav<strong>en</strong>hage<br />

l.o. get. <strong>en</strong> '92<br />

aquarel, 45x56 cm<br />

Richtprijs: € 700,00 tot € 900,00<br />

Kavel nr. 0367:<br />

Vico d'Elza, Toscane<br />

l.o. get.<br />

aquarel, 23x42 cm<br />

Kavel nr. 0368:<br />

Juke Hudig (1945)<br />

Clown<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '71 <strong>en</strong> in dorso get.<br />

81x41 cm<br />

Kavel nr. 0369:<br />

Onno Boerwinkel (1950)<br />

"Winter in V<strong>en</strong>etië"<br />

onduidelijk get. <strong>en</strong> '87<br />

pastel, 34x22 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00