26.10.2014 Views

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0356:<br />

Hans Kok (20e eeuw)<br />

"Cup of two"<br />

l.o. get.<br />

acryl op board, 80x120 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0357:<br />

Ko Kwinkel<strong>en</strong>berg (1927)<br />

"Het gebeur<strong>en</strong>"<br />

r.o. gemonogrammeerd<br />

gem<strong>en</strong>gde techniek op board, 60x60 cm<br />

Kavel nr. 0358:<br />

Theo van der Nahmer (1917-1989)<br />

Abstracte compositie met figur<strong>en</strong> (3x)<br />

alle get. <strong>en</strong> 1982 <strong>en</strong> 1983<br />

3 pastel, circa 50x75 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0359:<br />

David Rakia (1928)<br />

"Zonder titel"<br />

r.o. get.<br />

gem<strong>en</strong>gde techniek op papier, 36x48 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0360:<br />

Frida Holleman (1908-1999)<br />

Paard onder boom,<br />

Bom<strong>en</strong>rij<br />

beide get. in initial<strong>en</strong><br />

2 inkttek<strong>en</strong>ing<strong>en</strong>, 17x13 cm <strong>en</strong> 12x17 cm<br />

Richtprijs: € 120,00 tot € 160,00<br />

Kavel nr. 0361:<br />

Wim Wijnman (1897-1984)<br />

"Landschap Luxemburg"<br />

r.o. get.<br />

gouache, 36x47 cm<br />

Kavel nr. 0362:<br />

H<strong>en</strong>k Dekker (1897-1974)<br />

Stillev<strong>en</strong> met fless<strong>en</strong> <strong>en</strong> sigaret<br />

r.o. get. <strong>en</strong> in dorso het adres van de kunst<strong>en</strong>aar:<br />

Goud<strong>en</strong>reg<strong>en</strong>straat, D<strong>en</strong> Haag<br />

48x38 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00