26.10.2014 Views

Portret van heer in blauwe jas<br />

ovaal, 60x48 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0334:<br />

Boer (20e eeuw)<br />

Stillev<strong>en</strong> met schelp<strong>en</strong><br />

r.o. onduidelijk get.<br />

board, 39x49 cm<br />

Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0335:<br />

J. Wagner, pseudoniem van Georg Fischhof (1859-1914)<br />

Vissersbot<strong>en</strong> in de vroege ocht<strong>en</strong>d<br />

r.o. get. "J. Wagner"<br />

67x54 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />

Kavel nr. 0336:<br />

Peter Cox (1912-1985)<br />

Polderlandschap met wilg<strong>en</strong> op de voorgrond<br />

l.o. get.<br />

59x79 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0337:<br />

Bedier de Prairie (20e eeuw)<br />

De "Schev<strong>en</strong>ing<strong>en</strong> 51" op zee<br />

l.o. get.<br />

79x99 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0338:<br />

Jan van Vuur<strong>en</strong> (1871-1941)<br />

Kasteel Coloma in Sint-Pieters-Leeuw, geleg<strong>en</strong> t<strong>en</strong> zuid<strong>en</strong> van<br />

Brussel<br />

l.o. get.<br />

aquarel, 28,5x40 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0339:<br />

H<strong>en</strong>ricus Egbertus Vinke (1831-1904)<br />

Grootvader leest kleinkind voor<br />

r.b. get. <strong>en</strong> '58<br />

aquarel, 13,5x9 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0340:<br />

Charles Eyck (1897-1983)<br />

"Amon"; Ontwerp glas in lood R.K. ver. gebouw te Gro<strong>en</strong>lo<br />

l.o. get. <strong>en</strong> 1932<br />

houtskool, 25x20 cm