P. Rosier, pseudoniem van Johannes Baptist van G<strong>en</strong>t<br />
(1891-1954)<br />
Chrysant<strong>en</strong> in vaas<br />
r.o. get.<br />
39x49 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0321:<br />
Herwerde (19/20e eeuw)<br />
Polder met mol<strong>en</strong> aan het water<br />
l.o. get. <strong>en</strong> onduidelijk gedateerd<br />
paneel, 37x47 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />
Kavel nr. 0322:<br />
Marie van Waning Stevels (1874-1943)<br />
Roz<strong>en</strong> in vaas<br />
r.o. get.<br />
48x38 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0323:<br />
Ferdinant Boersma (1906-1979)<br />
"In de Vogez<strong>en</strong>"<br />
r.o. get.<br />
board, 18,5x42 cm<br />
Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />
Kavel nr. 0324:<br />
Ger van Vliet (1880-1972)<br />
Bom<strong>en</strong> aan het water<br />
l.o. get.<br />
schilderskarton, 26x36 cm<br />
Richtprijs: € 90,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0325:<br />
Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966)<br />
Processie in e<strong>en</strong> kathedraal<br />
r.o. get.<br />
marouflé, 108x48 cm<br />
Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />
Kavel nr. 0326:<br />
Herman Bogman jr (1890-1975)<br />
Gezicht op D<strong>en</strong> Briel met figur<strong>en</strong> bij e<strong>en</strong> ophaalbrug<br />
l.o. get. <strong>en</strong> in dorso "D<strong>en</strong> Briel"<br />
39x59 cm<br />
Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />
Kavel nr. 0327:<br />
Jan Visser (1897-1968)<br />
Studies van: Figur<strong>en</strong>, Ontwerp<strong>en</strong> kerkraam,<br />
Portrett<strong>en</strong> van vissersmeisje <strong>en</strong> visser,<br />
<strong>en</strong> andere voorstelling<strong>en</strong>