26.10.2014 Views

P. Rosier, pseudoniem van Johannes Baptist van G<strong>en</strong>t<br />

(1891-1954)<br />

Chrysant<strong>en</strong> in vaas<br />

r.o. get.<br />

39x49 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0321:<br />

Herwerde (19/20e eeuw)<br />

Polder met mol<strong>en</strong> aan het water<br />

l.o. get. <strong>en</strong> onduidelijk gedateerd<br />

paneel, 37x47 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />

Kavel nr. 0322:<br />

Marie van Waning Stevels (1874-1943)<br />

Roz<strong>en</strong> in vaas<br />

r.o. get.<br />

48x38 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0323:<br />

Ferdinant Boersma (1906-1979)<br />

"In de Vogez<strong>en</strong>"<br />

r.o. get.<br />

board, 18,5x42 cm<br />

Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0324:<br />

Ger van Vliet (1880-1972)<br />

Bom<strong>en</strong> aan het water<br />

l.o. get.<br />

schilderskarton, 26x36 cm<br />

Richtprijs: € 90,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0325:<br />

Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966)<br />

Processie in e<strong>en</strong> kathedraal<br />

r.o. get.<br />

marouflé, 108x48 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />

Kavel nr. 0326:<br />

Herman Bogman jr (1890-1975)<br />

Gezicht op D<strong>en</strong> Briel met figur<strong>en</strong> bij e<strong>en</strong> ophaalbrug<br />

l.o. get. <strong>en</strong> in dorso "D<strong>en</strong> Briel"<br />

39x59 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0327:<br />

Jan Visser (1897-1968)<br />

Studies van: Figur<strong>en</strong>, Ontwerp<strong>en</strong> kerkraam,<br />

Portrett<strong>en</strong> van vissersmeisje <strong>en</strong> visser,<br />

<strong>en</strong> andere voorstelling<strong>en</strong>