26.10.2014 Views

paneel, 30x24 cm<br />

Richtprijs: € 700,00 tot € 900,00<br />

Kavel nr. 0313:<br />

Hollandse School (19e eeuw)<br />

Houtsprokkelaarsters in het bos<br />

draagt l.o. initial<strong>en</strong><br />

paneel, 19,5x24,5 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0314:<br />

Albert Pallandre (1870-1929)<br />

Hort<strong>en</strong>sia in blauw witte vaas<br />

r.o. get.<br />

90x70 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0315:<br />

Dora Hitz (1856-1924)<br />

Moeder met baby<br />

l.b. get.<br />

marouflé, 100x107 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />

Kavel nr. 0316:<br />

Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)<br />

Romeins binn<strong>en</strong>huis<br />

l.o. get.<br />

de lijst in de vorm van e<strong>en</strong> tempel, 26x36 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0317:<br />

J. Fournet (20e eeuw)<br />

Viooltjes in vaas,<br />

Anemon<strong>en</strong> in vaasje<br />

beide l.o. get.<br />

2 aquarell<strong>en</strong>, ovaal, 27x35 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0318:<br />

Franse School (20e eeuw)<br />

Rabat<br />

draagt naam L. Moilliet<br />

aquarel, 20x36 cm<br />

Kavel nr. 0319:<br />

M. Martell (19e eeuw)<br />

Het gelukkige gezin<br />

r.o. get.<br />

paneel, 45x35 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0320: