26.10.2014 Views

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0305:<br />

Arie Wass<strong>en</strong>burg (1896-1970)<br />

Brugje bij het Vrouweregt te Delft<br />

l.o. get.<br />

59x49 cm<br />

Kavel nr. 0306:<br />

Bloem<strong>en</strong>markt met zicht op het Raadhuis te Delft<br />

l.o. get.<br />

59x49 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0307:<br />

Hans Jonker (20e eeuw)<br />

Roze rhodod<strong>en</strong>dron in witte vaas<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '47<br />

58x48 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0308:<br />

Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936)<br />

Boerderij aan het water<br />

r.o. get.<br />

aquarel met wit gehoogd, 36,5x27 cm<br />

Kavel nr. 0309:<br />

Zomerdag op de Schev<strong>en</strong>ingse boulevard<br />

l.o. get.<br />

39x29 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0310:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

"Kasteel Hill<strong>en</strong>raad"<br />

l.o. get. in initial<strong>en</strong><br />

aquarel, 9x13,5 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0311:<br />

Jong<strong>en</strong> met rode zakdoek<br />

28,5x23 cm<br />

Richtprijs: € 90,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0312:<br />

Johannes Antonie Balthasar Stroebel (1821-1905)<br />

De kleine weesjong<strong>en</strong><br />

r.o. get.