Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0305:<br />
Arie Wass<strong>en</strong>burg (1896-1970)<br />
Brugje bij het Vrouweregt te Delft<br />
l.o. get.<br />
59x49 cm<br />
Kavel nr. 0306:<br />
Bloem<strong>en</strong>markt met zicht op het Raadhuis te Delft<br />
l.o. get.<br />
59x49 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0307:<br />
Hans Jonker (20e eeuw)<br />
Roze rhodod<strong>en</strong>dron in witte vaas<br />
r.o. get. <strong>en</strong> '47<br />
58x48 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0308:<br />
Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936)<br />
Boerderij aan het water<br />
r.o. get.<br />
aquarel met wit gehoogd, 36,5x27 cm<br />
Kavel nr. 0309:<br />
Zomerdag op de Schev<strong>en</strong>ingse boulevard<br />
l.o. get.<br />
39x29 cm<br />
Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />
Kavel nr. 0310:<br />
Hollandse School (20e eeuw)<br />
"Kasteel Hill<strong>en</strong>raad"<br />
l.o. get. in initial<strong>en</strong><br />
aquarel, 9x13,5 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0311:<br />
Jong<strong>en</strong> met rode zakdoek<br />
28,5x23 cm<br />
Richtprijs: € 90,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0312:<br />
Johannes Antonie Balthasar Stroebel (1821-1905)<br />
De kleine weesjong<strong>en</strong><br />
r.o. get.