26.10.2014 Views

Kavel nr. 0297:<br />

Theo Wolvecamp (1925-1992)<br />

Abstract<br />

in dorso atelierstempel nalat<strong>en</strong>schap<br />

gouache <strong>en</strong> inkt op papier, 30,5x22,5 cm<br />

Richtprijs: € 120,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0298:<br />

Bernardus Arps (1865-1938)<br />

Stillev<strong>en</strong> met antiek aardewerk <strong>en</strong> glas<br />

r.o. get.<br />

paneel, 33,5x43 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0299:<br />

Harry Meerveld (1945)<br />

Stillev<strong>en</strong> met fless<strong>en</strong> <strong>en</strong> appels<br />

l.o. get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong> '95<br />

board, 39x29 cm<br />

Kavel nr. 0300:<br />

Jean Calain (20e eeuw)<br />

Frans stadsgezicht met wandelaars op rivierkade<br />

r.o. get.<br />

paneel, 38x48 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0301:<br />

Karel Frans Philippeau (C.F.) (1825-1897)<br />

Portrett<strong>en</strong> van dame <strong>en</strong> heer t<strong>en</strong> halve lijve<br />

1x l.o. get. <strong>en</strong> onduidelijk gedateerd (1850?)<br />

beide 52x40 cm<br />

Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0302:<br />

Galina Bilan-Komsomal (20e eeuw)<br />

Bije<strong>en</strong>komst van de Russische jeugdpartij<br />

r.o. get.<br />

z.l., 100x120 cm<br />

Richtprijs: € 350,00 tot € 450,00<br />

Kavel nr. 0303:<br />

Jeanette Slager (1881-1945)<br />

Stillev<strong>en</strong> met rode bloem<strong>en</strong> in blauw-witte schaal<br />

r.b. get.<br />

59x79 cm<br />

Kavel nr. 0304:<br />

Arie Wass<strong>en</strong>burg (1896-1970)<br />

"Lo<strong>en</strong>ermark, Lo<strong>en</strong><strong>en</strong> - Veluwe"<br />

l.o. get.<br />

99,5x69,5 cm