Kavel nr. 0297:<br />
Theo Wolvecamp (1925-1992)<br />
Abstract<br />
in dorso atelierstempel nalat<strong>en</strong>schap<br />
gouache <strong>en</strong> inkt op papier, 30,5x22,5 cm<br />
Richtprijs: € 120,00 tot € 180,00<br />
Kavel nr. 0298:<br />
Bernardus Arps (1865-1938)<br />
Stillev<strong>en</strong> met antiek aardewerk <strong>en</strong> glas<br />
r.o. get.<br />
paneel, 33,5x43 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />
Kavel nr. 0299:<br />
Harry Meerveld (1945)<br />
Stillev<strong>en</strong> met fless<strong>en</strong> <strong>en</strong> appels<br />
l.o. get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong> '95<br />
board, 39x29 cm<br />
Kavel nr. 0300:<br />
Jean Calain (20e eeuw)<br />
Frans stadsgezicht met wandelaars op rivierkade<br />
r.o. get.<br />
paneel, 38x48 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0301:<br />
Karel Frans Philippeau (C.F.) (1825-1897)<br />
Portrett<strong>en</strong> van dame <strong>en</strong> heer t<strong>en</strong> halve lijve<br />
1x l.o. get. <strong>en</strong> onduidelijk gedateerd (1850?)<br />
beide 52x40 cm<br />
Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />
Kavel nr. 0302:<br />
Galina Bilan-Komsomal (20e eeuw)<br />
Bije<strong>en</strong>komst van de Russische jeugdpartij<br />
r.o. get.<br />
z.l., 100x120 cm<br />
Richtprijs: € 350,00 tot € 450,00<br />
Kavel nr. 0303:<br />
Jeanette Slager (1881-1945)<br />
Stillev<strong>en</strong> met rode bloem<strong>en</strong> in blauw-witte schaal<br />
r.b. get.<br />
59x79 cm<br />
Kavel nr. 0304:<br />
Arie Wass<strong>en</strong>burg (1896-1970)<br />
"Lo<strong>en</strong>ermark, Lo<strong>en</strong><strong>en</strong> - Veluwe"<br />
l.o. get.<br />
99,5x69,5 cm