Kavel nr. 0289:<br />
Ruslan Sa<strong>en</strong>ko (1933)<br />
"Vijfde symfonie van Sjostakovitsj"<br />
r.o. get. <strong>en</strong> '97 <strong>en</strong> in dorso<br />
61x48,5 cm<br />
Richtprijs: € 700,00 tot € 900,00<br />
Kavel nr. 0290:<br />
"Gagarin's vlucht"<br />
r.o. get. <strong>en</strong> in dorso 2010<br />
60x60 cm<br />
Kavel nr. 0291:<br />
Johan Michiel (Jan) van Oort (1867-1938)<br />
Ganz<strong>en</strong> <strong>en</strong> e<strong>en</strong> kikker<br />
r.o. get.<br />
aquarel, 43x65 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0292:<br />
Jan Baptist Kobell II (1778-1814)<br />
Stier<br />
r.o. get.<br />
tek<strong>en</strong>ing, 27x35 cm<br />
Kavel nr. 0293:<br />
Hollandse School (19/20e eeuw)<br />
Koei<strong>en</strong> in weide aan e<strong>en</strong> beek<br />
29x39 cm<br />
Richtprijs: € 250,00 tot € 350,00<br />
Kavel nr. 0294:<br />
Van der Voort (20e eeuw)<br />
Theetijd<br />
r.o. get., 49x41 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0295:<br />
Suzanna Adriana (Suze) Slager-van Vels<strong>en</strong> (1883-1964)<br />
Oost-Indische kers<br />
r.o. get. <strong>en</strong> in dorso 1907<br />
33x50 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />
Kavel nr. 0296:<br />
Dirk Wiggers (1866-1933)<br />
Zicht op de Sint Servaasbrug te Maastricht<br />
in dorso: Huis aan landweg<br />
get. <strong>en</strong> gedateerd '24<br />
houtskool, 30x60 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00