Kavel nr. 0282:<br />
Joan van G<strong>en</strong>t (1891-1954)<br />
Roze roz<strong>en</strong><br />
r.o. get., 59x79 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0283:<br />
Japanse School (circa 1900)<br />
Scène met boedhistische monnik <strong>en</strong> strijder<br />
schildering op zijde, 36x104 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0284:<br />
Toegeschrev<strong>en</strong> aan Cornelis de Jonker (1761-1830)<br />
Winter te Gorkum,<br />
Bijbels tafereel (2x)<br />
3x aquarell<strong>en</strong>, 21,5x36 cm <strong>en</strong> 2x diam. 7 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0285:<br />
J.W. Niew<strong>en</strong>huis<strong>en</strong> (19e eeuw)<br />
Stillev<strong>en</strong> met pio<strong>en</strong>roos, melo<strong>en</strong>, peer <strong>en</strong> druiv<strong>en</strong><br />
l.o. get.<br />
aquarel, 32x24 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 180,00<br />
Kavel nr. 0286:<br />
A. Krjukov (20e eeuw)<br />
Roeibootje op het strand<br />
paneel, 27x33,5 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0287:<br />
Arie Martinus Luijt (1879-1951)<br />
Optuig<strong>en</strong> van het paard,<br />
Paard<br />
beide r.o. get.<br />
2x potloodtek<strong>en</strong>ing, resp. 17x16,5 <strong>en</strong> 18x10,5 cm<br />
Daarbij: Arie Martinus Luijt (1879-1951)<br />
Vecht<strong>en</strong>de h<strong>en</strong>gst<strong>en</strong><br />
r.o. get. in de druk<br />
litho, 26x32 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0288:<br />
Jeanette Slager (1881-1945)<br />
Stillev<strong>en</strong> met rode anjers<br />
r.b. get.<br />
schilderskarton, 69x58 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00