26.10.2014 Views

Kavel nr. 0282:<br />

Joan van G<strong>en</strong>t (1891-1954)<br />

Roze roz<strong>en</strong><br />

r.o. get., 59x79 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0283:<br />

Japanse School (circa 1900)<br />

Scène met boedhistische monnik <strong>en</strong> strijder<br />

schildering op zijde, 36x104 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0284:<br />

Toegeschrev<strong>en</strong> aan Cornelis de Jonker (1761-1830)<br />

Winter te Gorkum,<br />

Bijbels tafereel (2x)<br />

3x aquarell<strong>en</strong>, 21,5x36 cm <strong>en</strong> 2x diam. 7 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0285:<br />

J.W. Niew<strong>en</strong>huis<strong>en</strong> (19e eeuw)<br />

Stillev<strong>en</strong> met pio<strong>en</strong>roos, melo<strong>en</strong>, peer <strong>en</strong> druiv<strong>en</strong><br />

l.o. get.<br />

aquarel, 32x24 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0286:<br />

A. Krjukov (20e eeuw)<br />

Roeibootje op het strand<br />

paneel, 27x33,5 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0287:<br />

Arie Martinus Luijt (1879-1951)<br />

Optuig<strong>en</strong> van het paard,<br />

Paard<br />

beide r.o. get.<br />

2x potloodtek<strong>en</strong>ing, resp. 17x16,5 <strong>en</strong> 18x10,5 cm<br />

Daarbij: Arie Martinus Luijt (1879-1951)<br />

Vecht<strong>en</strong>de h<strong>en</strong>gst<strong>en</strong><br />

r.o. get. in de druk<br />

litho, 26x32 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0288:<br />

Jeanette Slager (1881-1945)<br />

Stillev<strong>en</strong> met rode anjers<br />

r.b. get.<br />

schilderskarton, 69x58 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00