26.10.2014 Views

houtskool met aquarel, 19x14 cm<br />

Daarbij: Wandelaars langs de vloedlijn<br />

gewass<strong>en</strong> inkt, 9,5x20 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0276:<br />

Jan Wiegers (1893-1959)<br />

Boerderijtje,<br />

Figur<strong>en</strong> op landweg<br />

resp. r.o. <strong>en</strong> l.o get.<br />

resp. inkt <strong>en</strong> potloodtek<strong>en</strong>ing, 16x20 cm<br />

Kavel nr. 0277:<br />

Theodorus van Oorschot (1910-1989)<br />

Brabants landschap (nabij Boxtel)<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 30,5x22,5 cm<br />

T<strong>en</strong>toonstelling: <strong>Kunst</strong>beurs NV, Art Galerie Hilton Rotterdam, mei<br />

1979<br />

Kavel nr. 0278:<br />

Hollandse School (18e eeuw)<br />

Gro<strong>en</strong>teverkopers<br />

paneel, 24,5x31,5 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0279:<br />

Wim Heyting (1915-1995)<br />

Episode uit de Slag bij Texel, anno 1673, met onder andere de<br />

Royal Prince, de Goud<strong>en</strong> Leeuw <strong>en</strong> de Comeetster,<br />

Zeeslag met onder andere de Vrijheid<br />

1x r.o. get.<br />

2 aquarell<strong>en</strong>, 53x81 cm <strong>en</strong> 28,5x47 cm<br />

Kavel nr. 0280:<br />

Joop van d<strong>en</strong> Broek (1928-1979)<br />

Abstracte figur<strong>en</strong><br />

r.o. get.<br />

gouache op papier, 68x98 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0281:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Stillev<strong>en</strong> met lelies <strong>en</strong> pompo<strong>en</strong><br />

r.o. onduidelijk get.<br />

64x74 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00