26.10.2014 Views

Romana Králová (1958)<br />

Vrouw<strong>en</strong> in kleedkamer<br />

r.o. get., 66x50 cm<br />

Romana Králová werd in 1958 gebor<strong>en</strong> te Praag <strong>en</strong> volgde daar<br />

van 1979-1985 haar studie aan de kunstacademie<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0261:<br />

Willem Jans Dijk (1881-1970)<br />

Hav<strong>en</strong>hoofd Schev<strong>en</strong>ing<strong>en</strong><br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong><br />

in dorso get. <strong>en</strong> adres van de schilder: Van Boetzelaerlaan<br />

z.l., 51x71 cm<br />

Richtprijs: € 90,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0262:<br />

Joan van G<strong>en</strong>t (1891-1954)<br />

Duindoorn in tinn<strong>en</strong> kan<br />

r.o. get., 39x49 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0263:<br />

Cornelis Bijlard (1813-1855)<br />

Veld met kor<strong>en</strong>schov<strong>en</strong> aan de dorpsrand<br />

l.o. get. <strong>en</strong> 1853<br />

paneel, z.l., 24x28 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0264:<br />

Hollandse School (17/18e eeuw)<br />

Vissers <strong>en</strong> vrouw met kind<br />

gewass<strong>en</strong> tek<strong>en</strong>ing, z.l., 7,5x16,5 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0265:<br />

Hein Kever (1854-1922)<br />

Pap voer<strong>en</strong> aan de baby<br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong><br />

houtskool, 20x17 cm<br />

Herkomst: <strong>Kunst</strong>handel L. Schulman, Hilversum<br />

Kavel nr. 0266:<br />

John Remmers (1874-1951)<br />

Bloem<strong>en</strong> in riet<strong>en</strong> mand met blauw lint<br />

r.o. get.<br />

55x67 cm<br />

Kavel nr. 0267:<br />

Paul van Eed<strong>en</strong> (1907-1996)<br />

"Landschap met donkere lucht"<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '68<br />

49x69 cm