Hollandse School (20e eeuw)<br />
Hooiwag<strong>en</strong> met werk<strong>en</strong>de boer<strong>en</strong> op het veld<br />
r.o. onduidelijk get.<br />
43,5x56 cm<br />
Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />
Kavel nr. 0253:<br />
Ar<strong>en</strong>d van de Pol (1886-1956)<br />
Herder <strong>en</strong> kudde bij schaapskooi<br />
r.o. get.<br />
47x36 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0254:<br />
E<strong>en</strong> gezwarthout<strong>en</strong> <strong>en</strong> schildpad schilderijlijst, 77x61,5 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0255:<br />
Zicht op de Rotterdamse hav<strong>en</strong><br />
draagt naam M. de Jongere<br />
38x59 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0256:<br />
Viol<strong>en</strong> in vaas<br />
draagt naam H. Cauchois<br />
paneel, 39,5x25 cm<br />
Kavel nr. 0257:<br />
Victor Bauffe (1849-1921)<br />
Mol<strong>en</strong> in landschap bij maanlicht<br />
l.o. get.<br />
paneel, 22x33 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0258:<br />
Hasim (20e eeuw)<br />
Vrouw<strong>en</strong> met palmblader<strong>en</strong><br />
l.o. get. <strong>en</strong> '77<br />
119x74 cm<br />
Richtprijs: € 250,00 tot € 350,00<br />
Kavel nr. 0259:<br />
Chris van der Windt (1877-1952)<br />
Boer<strong>en</strong>erf met waterpomp<br />
r.o. get.<br />
aquarel, 20,5x27 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0260: