26.10.2014 Views

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Hooiwag<strong>en</strong> met werk<strong>en</strong>de boer<strong>en</strong> op het veld<br />

r.o. onduidelijk get.<br />

43,5x56 cm<br />

Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0253:<br />

Ar<strong>en</strong>d van de Pol (1886-1956)<br />

Herder <strong>en</strong> kudde bij schaapskooi<br />

r.o. get.<br />

47x36 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0254:<br />

E<strong>en</strong> gezwarthout<strong>en</strong> <strong>en</strong> schildpad schilderijlijst, 77x61,5 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0255:<br />

Zicht op de Rotterdamse hav<strong>en</strong><br />

draagt naam M. de Jongere<br />

38x59 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0256:<br />

Viol<strong>en</strong> in vaas<br />

draagt naam H. Cauchois<br />

paneel, 39,5x25 cm<br />

Kavel nr. 0257:<br />

Victor Bauffe (1849-1921)<br />

Mol<strong>en</strong> in landschap bij maanlicht<br />

l.o. get.<br />

paneel, 22x33 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0258:<br />

Hasim (20e eeuw)<br />

Vrouw<strong>en</strong> met palmblader<strong>en</strong><br />

l.o. get. <strong>en</strong> '77<br />

119x74 cm<br />

Richtprijs: € 250,00 tot € 350,00<br />

Kavel nr. 0259:<br />

Chris van der Windt (1877-1952)<br />

Boer<strong>en</strong>erf met waterpomp<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 20,5x27 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0260: