26.10.2014 Views

Kavel nr. 0244:<br />

Zuid-Europese School (19e/20e eeuw)<br />

Ruiters op het slagveld<br />

78x118 cm<br />

Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00<br />

Kavel nr. 0245:<br />

Galjo<strong>en</strong><strong>en</strong> in Italiaanse hav<strong>en</strong><br />

79x119 cm<br />

Kavel nr. 0246:<br />

F. Brown (19e eeuw)<br />

Figur<strong>en</strong> in de Heilige Grafkerk te Jeruzalem<br />

r.o. get.<br />

49,5x59 cm<br />

Richtprijs: € 1000,00 tot € 1500,00<br />

Kavel nr. 0247:<br />

Willem Bastiaan Thol<strong>en</strong> (1860-1931)<br />

Zicht op bom<strong>en</strong>partij bij zonsondergang<br />

r.o. get.<br />

marouflé, 36,5x51 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />

Kavel nr. 0248:<br />

Willem Imandt (1882-1967)<br />

Rotskust<br />

r.o. get.<br />

23x29 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0249:<br />

Willem Antonie van Dev<strong>en</strong>ter (1824-1893)<br />

Zicht op Haarlem<br />

r.o. get. <strong>en</strong> 30 september 1857<br />

aquarel, 27x39,5 cm<br />

Kavel nr. 0250:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Rust<strong>en</strong>de koe met kalf in bloei<strong>en</strong>de boomgaard<br />

r.o. onduidelijk get. in initial<strong>en</strong> RvL<br />

marouflé, 39,5x54 cm<br />

Kavel nr. 0251:<br />

Wim Bos (1906-1974)<br />

Gezicht op de Rotterdamse hav<strong>en</strong><br />

r.m. get.<br />

houtskool met aquarel, 52,5x73,5 cm<br />

Kavel nr. 0252: