26.10.2014 Views

Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00<br />

Kavel nr. 0237:<br />

Wim Oepts (1904-1988)<br />

"Jonge vrouw met witte blouse"<br />

r.o. signatuurstempel<br />

te dater<strong>en</strong> rond 1938<br />

73x57 cm<br />

Herkomst: Nalat<strong>en</strong>schap Wim Oepts;<br />

Collection F. Domps, Parijs, nr.32;<br />

Quintess<strong>en</strong>s Galerie, Utrecht<br />

Literatuur: Willem Anthonie Oepts 1904-1988, Monografie <strong>en</strong><br />

oeuvrecatalogus, Zwolle <strong>2011</strong>, p. 159 afb.nr. sk.074<br />

Richtprijs: € 800,00 tot € 1000,00<br />

Kavel nr. 0238:<br />

Franse School (20e eeuw)<br />

Stillev<strong>en</strong> met vis op krant "Le Soir"<br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong> EAL<br />

board, 14x25 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0239:<br />

Toegeschrev<strong>en</strong> aan Dirck Maes (1659-1717)<br />

Reizigers met paard<strong>en</strong> <strong>en</strong> vee in berglandschap<br />

gewass<strong>en</strong> inkt, z.l., 16,5x20 cm<br />

Kavel nr. 0240:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

IJsvermaak met vele figur<strong>en</strong> langs e<strong>en</strong> meer<br />

paneel, 40x60 cm<br />

Kavel nr. 0241:<br />

De "Urk 14" op wilde zee<br />

59x79,5 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0242:<br />

H<strong>en</strong>drik Adriaan Chr. Dekker (1836-1905)<br />

"Zonsondergang te Enkhuiz<strong>en</strong>"<br />

r.o. get.<br />

52x85 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0243:<br />

Zuid-Europese School (18e eeuw, mogelijk later)<br />

De Kindermoord te Bethlehem<br />

paneel, 107x70<br />

Richtprijs: € 1500,00 tot € 2000,00