26.10.2014 Views

marouflé, 43x32 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0230:<br />

Cornelis Gerardus 't Hooft (1866-1936)<br />

" 't Hooge Huis te Over-Langbroek"<br />

niet get.<br />

tek<strong>en</strong>ing met pastel, 31x34 cm<br />

Daarbij: Hollandse School (19e eeuw)<br />

Takje met appel<br />

aquarel, 32x27 cm<br />

Kavel nr. 0231:<br />

H<strong>en</strong>riette Gasina Dingemans-Numans (1877-1955)<br />

Oost-Indische kers<br />

l.o. get.<br />

paneel, 23x21,5 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0232:<br />

Hollandse School (19/20e eeuw)<br />

Poldertje<br />

l.o. onduidelijk get.<br />

paneel, 9,5x29,5 cm<br />

Kavel nr. 0233:<br />

Hav<strong>en</strong>stadje met figur<strong>en</strong> bij aangemeerde bot<strong>en</strong><br />

paneel, 15,5x27 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0234:<br />

Wouter Verschuur (1841-1936)<br />

Twee paard<strong>en</strong> "Cor" <strong>en</strong> "Bram" op stal<br />

paneel, z.l., 18,5x26 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0235:<br />

Wim Oepts (1904-1988)<br />

Portret van jonge vrouw<br />

r.b. signatuurstempel<br />

Herkomst: Atelier Wim Oepts,<br />

Collection F. Domps, Parijs, nr.32<br />

marouflé, 38,5x43 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />

Kavel nr. 0236:<br />

Wim Oepts (1904-1988)<br />

Zitt<strong>en</strong>d naakt<br />

Collection F. Domps, Parijs, nr.42<br />

63x48 cm