marouflé, 43x32 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0230:<br />
Cornelis Gerardus 't Hooft (1866-1936)<br />
" 't Hooge Huis te Over-Langbroek"<br />
niet get.<br />
tek<strong>en</strong>ing met pastel, 31x34 cm<br />
Daarbij: Hollandse School (19e eeuw)<br />
Takje met appel<br />
aquarel, 32x27 cm<br />
Kavel nr. 0231:<br />
H<strong>en</strong>riette Gasina Dingemans-Numans (1877-1955)<br />
Oost-Indische kers<br />
l.o. get.<br />
paneel, 23x21,5 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0232:<br />
Hollandse School (19/20e eeuw)<br />
Poldertje<br />
l.o. onduidelijk get.<br />
paneel, 9,5x29,5 cm<br />
Kavel nr. 0233:<br />
Hav<strong>en</strong>stadje met figur<strong>en</strong> bij aangemeerde bot<strong>en</strong><br />
paneel, 15,5x27 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />
Kavel nr. 0234:<br />
Wouter Verschuur (1841-1936)<br />
Twee paard<strong>en</strong> "Cor" <strong>en</strong> "Bram" op stal<br />
paneel, z.l., 18,5x26 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0235:<br />
Wim Oepts (1904-1988)<br />
Portret van jonge vrouw<br />
r.b. signatuurstempel<br />
Herkomst: Atelier Wim Oepts,<br />
Collection F. Domps, Parijs, nr.32<br />
marouflé, 38,5x43 cm<br />
Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />
Kavel nr. 0236:<br />
Wim Oepts (1904-1988)<br />
Zitt<strong>en</strong>d naakt<br />
Collection F. Domps, Parijs, nr.42<br />
63x48 cm