Kavel nr. 0222:<br />
Ton Albers (1923)<br />
Appels in fruitcoupe<br />
r.b. get. <strong>en</strong> '55<br />
board, 29x39 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0223:<br />
Toegeschrev<strong>en</strong> aan Ton Albers (1923)<br />
Bot<strong>en</strong> op de Amstel bij de Magere Brug, Amsterdam<br />
marouflé, 38x39 cm<br />
Kavel nr. 0224:<br />
Ernst Vijlbrief (1934)<br />
"Zelfportret als jonge man"<br />
in dorso get. <strong>en</strong> "Zomer 2000 <strong>en</strong> Gui Morin, Amsterdam"<br />
100x120 cm<br />
Kavel nr. 0225:<br />
Hollandse School (19e eeuw)<br />
Afscheid nem<strong>en</strong><br />
r.o. onduidelijk get.<br />
paneel, 41x30 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0226:<br />
H<strong>en</strong>k van Leeuw<strong>en</strong> (1890-1972)<br />
Portret van man met hoed<br />
l.o. get.<br />
23x17 cm<br />
Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />
Kavel nr. 0227:<br />
Steef Wijnhov<strong>en</strong> (1898-1969)<br />
Bloem<strong>en</strong> in blauw vaasje<br />
l.o. get.<br />
paneel, 23x29 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0228:<br />
A.L.C. Juijnboll (19e eeuw)<br />
Hollands landschap met figur<strong>en</strong> bij huis aan de waterkant (4x)<br />
2x get. <strong>en</strong> 1822<br />
4 aquarell<strong>en</strong>, 19,5x32 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0229:<br />
Hollandse School (20e eeuw)<br />
Witte <strong>en</strong> paarse bloem<strong>en</strong> in vaas<br />
r.o. get. in initial<strong>en</strong> B.D.N.