26.10.2014 Views

draagt naam Jakob Smits<br />

aquarel/pastel, 58x47 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0215:<br />

H<strong>en</strong>k Dekker (1897-1974)<br />

"Langs de Maas"<br />

l.o. get. <strong>en</strong> '23<br />

29x39 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />

Kavel nr. 0216:<br />

Willy Fleur (1888-1967)<br />

Wandelaars bij de Gevang<strong>en</strong>poort te 's-Grav<strong>en</strong>hage<br />

r.o. get. <strong>en</strong> onduidelijk gedateerd<br />

aquarel, 51,5x35,5 cm<br />

Kavel nr. 0217:<br />

Hans Ittman (1914-1972)<br />

Abstract<br />

r.o. get.<br />

gouache, 53,5x36,5 cm<br />

Kavel nr. 0218:<br />

Ad de Roo (20/21e eeuw)<br />

Stillev<strong>en</strong> met wijnglas <strong>en</strong> melo<strong>en</strong><br />

l.o. get. <strong>en</strong> '82<br />

board, 39x29 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0219:<br />

Hollandse School (19e eeuw)<br />

Wandelaars bij e<strong>en</strong> parkvijver<br />

m.o. onduidelijk get.<br />

paneel, 23,5x33,5 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0220:<br />

Boeket met blauw lint<br />

52x41 cm<br />

Richtprijs: € 350,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0221:<br />

Johannes H<strong>en</strong>drik Evers<strong>en</strong> (1906-1995)<br />

Bloemstillev<strong>en</strong> met leeuw<strong>en</strong>bekk<strong>en</strong><br />

r.o. get. <strong>en</strong> '43<br />

board, 29x39 cm<br />

Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00