draagt naam Jakob Smits<br />
aquarel/pastel, 58x47 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0215:<br />
H<strong>en</strong>k Dekker (1897-1974)<br />
"Langs de Maas"<br />
l.o. get. <strong>en</strong> '23<br />
29x39 cm<br />
Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />
Kavel nr. 0216:<br />
Willy Fleur (1888-1967)<br />
Wandelaars bij de Gevang<strong>en</strong>poort te 's-Grav<strong>en</strong>hage<br />
r.o. get. <strong>en</strong> onduidelijk gedateerd<br />
aquarel, 51,5x35,5 cm<br />
Kavel nr. 0217:<br />
Hans Ittman (1914-1972)<br />
Abstract<br />
r.o. get.<br />
gouache, 53,5x36,5 cm<br />
Kavel nr. 0218:<br />
Ad de Roo (20/21e eeuw)<br />
Stillev<strong>en</strong> met wijnglas <strong>en</strong> melo<strong>en</strong><br />
l.o. get. <strong>en</strong> '82<br />
board, 39x29 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0219:<br />
Hollandse School (19e eeuw)<br />
Wandelaars bij e<strong>en</strong> parkvijver<br />
m.o. onduidelijk get.<br />
paneel, 23,5x33,5 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0220:<br />
Boeket met blauw lint<br />
52x41 cm<br />
Richtprijs: € 350,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0221:<br />
Johannes H<strong>en</strong>drik Evers<strong>en</strong> (1906-1995)<br />
Bloemstillev<strong>en</strong> met leeuw<strong>en</strong>bekk<strong>en</strong><br />
r.o. get. <strong>en</strong> '43<br />
board, 29x39 cm<br />
Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00