26.10.2014 Views

.o. get. <strong>en</strong> in dorso get. <strong>en</strong> 1919<br />

63x98 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0017:<br />

Arnold Borel (1898-1986)<br />

Zitt<strong>en</strong>d naakt<br />

r.o. get. <strong>en</strong> 1947<br />

aquarel, 69x93 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0018:<br />

Piet Cottaar (1878-1950)<br />

Stillev<strong>en</strong> met begonia <strong>en</strong> pompo<strong>en</strong><br />

r.o. get., 61x74 cm<br />

Richtprijs: € 250,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0019:<br />

Line Koman (20e eeuw)<br />

Stillev<strong>en</strong> met judasp<strong>en</strong>ning <strong>en</strong> lelies<br />

r.b. get.<br />

79x60 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0020:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Boer<strong>en</strong>paar met vee in winters landschap<br />

z.l., 85x80,5 cm<br />

Kavel nr. 0021:<br />

Pan Joanid (1876-1933)<br />

Gelukkig paar onder de l<strong>en</strong>tebloesem<br />

r.o. get.<br />

marouflé, 42x64 cm<br />

Kavel nr. 0022:<br />

Theodor Schindler (1870-1950)<br />

L<strong>en</strong>tegro<strong>en</strong> in het park<br />

l.b. get. <strong>en</strong> 1909<br />

50x56 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0023:<br />

Marinus Albertus Kiewit (1821-1872)<br />

Winters landschap met houtsprokkelaars <strong>en</strong> schaatser<br />

m.o. get.<br />

59x83 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00