26.10.2014 Views

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0207:<br />

Pieter Stort<strong>en</strong>beker (1828-1898)<br />

"Dampige avond"<br />

niet get.<br />

43x59 cm<br />

Handgeschrev<strong>en</strong> etiket in dorso: V<strong>en</strong>dutie Stort<strong>en</strong>beker, 15<br />

november 1898, Pulchri Studio<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0208:<br />

Leonid Sologoub (1884-1956)<br />

Zuid-Europese rotskust<br />

l.o. get.<br />

64x54 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0209:<br />

Hollandse School (1e helft 19e eeuw)<br />

De familie Schmidt Deg<strong>en</strong>er<br />

gewass<strong>en</strong> tek<strong>en</strong>ing, 31,5x42 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0210:<br />

Jan Hermanus Melcher Tilmes (1847-1920)<br />

Stadsgezicht Amsterdam bij avond<br />

l.o. get.<br />

39x29 cm<br />

Kavel nr. 0211:<br />

Franse School (20e eeuw)<br />

Stadje aan e<strong>en</strong> rivier<br />

draagt naam Claude Monet<br />

aquarel, 52x71 cm<br />

Kavel nr. 0212:<br />

Guzel Faizrahmanova (21e eeuw)<br />

De visboer<br />

r.o. get. <strong>en</strong> 2002<br />

95x95 cm<br />

Kavel nr. 0213:<br />

Cor Noltee (1903-1967)<br />

Stillev<strong>en</strong> met appels <strong>en</strong> e<strong>en</strong> sch<strong>en</strong>kkan<br />

r.o. get.<br />

olieverf op papier, geplakt op board, z.l., 60x80 cm<br />

Kavel nr. 0214:<br />

J. Smits (20e eeuw)<br />

De oude bedelaar