26.10.2014 Views

Kavel nr. 0200:<br />

Ada Breedveld (1944)<br />

Man met kip,<br />

Engels, Man met hoorn<br />

alle get.<br />

1x doek, 20x20 cm <strong>en</strong><br />

2 ets<strong>en</strong>, circa 15x10 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0201:<br />

Hilgers (19e eeuw)<br />

Vissers bij bot<strong>en</strong> <strong>en</strong> huisje op het strand<br />

r.o. onduidelijk get.<br />

paneel, 20,5x31 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0202:<br />

Hollandse School (17/18e eeuw)<br />

Dame met mol<strong>en</strong>ste<strong>en</strong>kraag<br />

21x16,5 cm<br />

Kavel nr. 0203:<br />

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)<br />

"Hutspotmaaltijd"<br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong> '80<br />

aquarel, 18x18 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0204:<br />

Godefridus Justinus van Hoorn (1802-1876)<br />

Kaartspel<strong>en</strong>de figur<strong>en</strong><br />

r.o. get.<br />

pastel, 30x23 cm<br />

Daarbij: Hollandse School (19e eeuw)<br />

Vissersplaatsje<br />

r.o. gedateerd 1861<br />

aquarel, 11,5x21,5 cm<br />

Kavel nr. 0205:<br />

Adriaan Marinus Geijp (1855-1926)<br />

Herfstboslaan met houtsprokkelaarster<br />

r.o. get.<br />

64x94 cm<br />

Richtprijs: € 800,00 tot € 1000,00<br />

Kavel nr. 0206:<br />

H<strong>en</strong>drik Willem Ve<strong>en</strong><strong>en</strong>daal (1886-1946)<br />

Kipp<strong>en</strong> op zonnig boer<strong>en</strong>erfje<br />

r.o. get.<br />

69x99 cm