Kavel nr. 0200:<br />
Ada Breedveld (1944)<br />
Man met kip,<br />
Engels, Man met hoorn<br />
alle get.<br />
1x doek, 20x20 cm <strong>en</strong><br />
2 ets<strong>en</strong>, circa 15x10 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0201:<br />
Hilgers (19e eeuw)<br />
Vissers bij bot<strong>en</strong> <strong>en</strong> huisje op het strand<br />
r.o. onduidelijk get.<br />
paneel, 20,5x31 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0202:<br />
Hollandse School (17/18e eeuw)<br />
Dame met mol<strong>en</strong>ste<strong>en</strong>kraag<br />
21x16,5 cm<br />
Kavel nr. 0203:<br />
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)<br />
"Hutspotmaaltijd"<br />
r.o. get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong> '80<br />
aquarel, 18x18 cm<br />
Richtprijs: € 500,00 tot € 600,00<br />
Kavel nr. 0204:<br />
Godefridus Justinus van Hoorn (1802-1876)<br />
Kaartspel<strong>en</strong>de figur<strong>en</strong><br />
r.o. get.<br />
pastel, 30x23 cm<br />
Daarbij: Hollandse School (19e eeuw)<br />
Vissersplaatsje<br />
r.o. gedateerd 1861<br />
aquarel, 11,5x21,5 cm<br />
Kavel nr. 0205:<br />
Adriaan Marinus Geijp (1855-1926)<br />
Herfstboslaan met houtsprokkelaarster<br />
r.o. get.<br />
64x94 cm<br />
Richtprijs: € 800,00 tot € 1000,00<br />
Kavel nr. 0206:<br />
H<strong>en</strong>drik Willem Ve<strong>en</strong><strong>en</strong>daal (1886-1946)<br />
Kipp<strong>en</strong> op zonnig boer<strong>en</strong>erfje<br />
r.o. get.<br />
69x99 cm