26.10.2014 Views

l.o. get.<br />

aquarel met wit gehoogd, 17,5x12 cm<br />

Daarbij: Christiaan Pieter Snijders (1904)<br />

"Brugge"<br />

r.o. get.<br />

gem. techniek, 12,5x17,5 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0178:<br />

Hollandse School (18e eeuw, mogelijk vroeger)<br />

Landschap met rust<strong>en</strong>de man<br />

paneel, 19,5x24 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0179:<br />

Oost-Europese School (20e eeuw)<br />

Koopvrouw met gevogelte<br />

draagt naam E. Sem<strong>en</strong>owsky<br />

paneel, 24,5x18,5 cm<br />

Kavel nr. 0180:<br />

Copp<strong>en</strong>olle (20e eeuw)<br />

Veldboeket<br />

r.o. get.<br />

paneel, 14x20 cm<br />

Richtprijs: € 350,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0181:<br />

Jan Adriaan Marie van Anrooy (1901-1988)<br />

Zuid-Afrikaanse kust<br />

l.o. get.<br />

24,5x34 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0182:<br />

Conrad l'Allemand (1809-1880)<br />

Jonge vrouw in zwarte jurk<br />

l.o. get.<br />

potlood <strong>en</strong> inkttek<strong>en</strong>ing, 37x27 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0183:<br />

Jacob Dooijewaard (1876-1969)<br />

Lez<strong>en</strong>de vrouw bij het v<strong>en</strong>ster<br />

l.b. get.<br />

42,5x28 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0184:<br />

Hollandse School (19e/20e eeuw) naar Wittkamp<br />

Jacob Cats in zijn bibliotheek, Zorgvliet<br />

paneel, 21,5x28,5 cm