l.o. get.<br />
aquarel met wit gehoogd, 17,5x12 cm<br />
Daarbij: Christiaan Pieter Snijders (1904)<br />
"Brugge"<br />
r.o. get.<br />
gem. techniek, 12,5x17,5 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0178:<br />
Hollandse School (18e eeuw, mogelijk vroeger)<br />
Landschap met rust<strong>en</strong>de man<br />
paneel, 19,5x24 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0179:<br />
Oost-Europese School (20e eeuw)<br />
Koopvrouw met gevogelte<br />
draagt naam E. Sem<strong>en</strong>owsky<br />
paneel, 24,5x18,5 cm<br />
Kavel nr. 0180:<br />
Copp<strong>en</strong>olle (20e eeuw)<br />
Veldboeket<br />
r.o. get.<br />
paneel, 14x20 cm<br />
Richtprijs: € 350,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0181:<br />
Jan Adriaan Marie van Anrooy (1901-1988)<br />
Zuid-Afrikaanse kust<br />
l.o. get.<br />
24,5x34 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0182:<br />
Conrad l'Allemand (1809-1880)<br />
Jonge vrouw in zwarte jurk<br />
l.o. get.<br />
potlood <strong>en</strong> inkttek<strong>en</strong>ing, 37x27 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0183:<br />
Jacob Dooijewaard (1876-1969)<br />
Lez<strong>en</strong>de vrouw bij het v<strong>en</strong>ster<br />
l.b. get.<br />
42,5x28 cm<br />
Richtprijs: € 400,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0184:<br />
Hollandse School (19e/20e eeuw) naar Wittkamp<br />
Jacob Cats in zijn bibliotheek, Zorgvliet<br />
paneel, 21,5x28,5 cm