Jacques Cornelis Idserda (1918)<br />
"Puber",<br />
"Puber II"<br />
beide get. <strong>en</strong> 1x in dorso gedateerd 1973<br />
2 aquarell<strong>en</strong>, circa 45x35 cm<br />
Richtprijs: € 140,00 tot € 180,00<br />
Kavel nr. 0156:<br />
Abstract,<br />
Abstracte bloem<strong>en</strong>,<br />
Abstracte kop<br />
alle r.o. get.<br />
3x schildering op board, 54x76 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0157:<br />
Jan Hoynck van Pap<strong>en</strong>drecht (1858-1933)<br />
Ruiters te paard<br />
r.o. get.<br />
inkttek<strong>en</strong>ing, 18x33,5 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0158:<br />
Hollandse School (20e eeuw)<br />
Wandelaars <strong>en</strong> vissers op het strand<br />
olieverf op koper, 22,5x28,5 cm<br />
Kavel nr. 0159:<br />
Driemasters onder Nederlandse vlag<br />
olievef op koper, 29x39 cm<br />
Kavel nr. 0160:<br />
H. Gijselman (20/21e eeuw)<br />
Kers<strong>en</strong> in gro<strong>en</strong>e kom<br />
l.o. gemonogrammeerd<br />
board, 29x23 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0161:<br />
Barbara Elisabeth van Hout<strong>en</strong> (1862-1950)<br />
Portret van Greta Langerijs met hondje<br />
l.b. get. in initial<strong>en</strong><br />
49x39 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0162:<br />
Stillev<strong>en</strong> met pompo<strong>en</strong>, paprika <strong>en</strong> courgette<br />
r.o. get. in initial<strong>en</strong><br />
marouflé, 30x52 cm