26.10.2014 Views

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0148:<br />

Jacques Cornelis Idserda (1918)<br />

"Vesting"<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 55x75 cm<br />

En: Abstract<br />

niet get., in dorso gedateerd 1958<br />

19x22,5 cm<br />

Kavel nr. 0149:<br />

Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)<br />

Hollands stadje, mogelijk Maassluis<br />

r.o. get.<br />

49x69 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0150:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Skiërs in Noors winterlandschap<br />

r.o. onduidelijk get. <strong>en</strong> 1928<br />

59x72 cm<br />

Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />

Kavel nr. 0151:<br />

Willie Berkers (1950)<br />

Bloem<strong>en</strong> in mand<br />

r.o. get.<br />

59x79 cm<br />

Richtprijs: € 800,00 tot € 1000,00<br />

Kavel nr. 0152:<br />

Willem van der Does (1889-1966)<br />

Sneeuwlandschap in Noorweg<strong>en</strong><br />

r.o. get.<br />

z.l., 60x45 cm<br />

Kavel nr. 0153:<br />

Joh. van Kregt<strong>en</strong> (20e eeuw)<br />

Landschap met wilg<strong>en</strong> aan het water<br />

r.o. get.<br />

58x78 cm<br />

Kavel nr. 0154:<br />

Willy Fleur (1888-1967)<br />

Stillev<strong>en</strong> met pompo<strong>en</strong>, druiv<strong>en</strong>, appels <strong>en</strong> banaan<br />

l.b. get. <strong>en</strong> '30<br />

59x99 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0155: