26.10.2014 Views

H<strong>en</strong>ri van Daalhoff (1867-1953)<br />

Vrouw in boomgaard bij boerderijtje<br />

r.o. get.<br />

paneel, 23,5x33 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0141:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Wijnproevers bij kaarslicht<br />

paneel, 48x38 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0142:<br />

Johannes Petrus Mol<strong>en</strong>aar (1914-1989)<br />

Bedrijvigheid in hav<strong>en</strong><br />

r.o. get.<br />

28x58 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0143:<br />

Gerard van der Laan (1844-1915)<br />

Visserbot<strong>en</strong> op zee<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 45x64 cm<br />

Kavel nr. 0144:<br />

H<strong>en</strong>k Dekker (1897-1974)<br />

Zeilboot op e<strong>en</strong> vaart bij Reeuwijk<br />

l.o. get.<br />

39x59 cm<br />

Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00<br />

Kavel nr. 0145:<br />

Rudolf Bremmer (1900-1993)<br />

Bom<strong>en</strong> in het park<br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong> RB<br />

marouflé, 34x22 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />

Kavel nr. 0146:<br />

Eug<strong>en</strong>y Golubtsjov (20/21e eeuw)<br />

Stillev<strong>en</strong> met vogel<br />

l.o. get. <strong>en</strong> in dorso get. <strong>en</strong> '96<br />

Herkomst: Galerie Vorm <strong>en</strong> Beeld, Eefde<br />

42x50 cm<br />

Kavel nr. 0147:<br />

Jacques Cornelis Idserda (1918)<br />

Abstract figuur,<br />

r.o. get.<br />

board, 104x80 cm