26.10.2014 Views

Stillev<strong>en</strong> met bloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> fruit in witte schaal<br />

r.o. get. <strong>en</strong> 1933<br />

board, 39x49 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0127:<br />

Anna Veeg<strong>en</strong>s (1850-1942)<br />

Bloem<strong>en</strong> in vaas<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 48x35 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0128:<br />

Jhr. Johannes Bosch van Drakestein (1865-1929)<br />

"Chrysant<strong>en</strong>"<br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong> BvD <strong>en</strong><br />

in dorso gedateerd 1927<br />

z.l., 45x60 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />

Kavel nr. 0129:<br />

Wim Heinecke (1895-1976)<br />

Stillev<strong>en</strong> met sering<strong>en</strong> <strong>en</strong> doorntakjes<br />

r.o. get.<br />

79x60 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0130:<br />

Dick Braam (1908-1986)<br />

Bruidsboeket<br />

r.b. get.<br />

48x59 cm<br />

Kavel nr. 0131:<br />

Anna Kerling (1862-1955)<br />

Bloem<strong>en</strong> in vaasje<br />

l.o. get.<br />

47x41 cm<br />

Kavel nr. 0132:<br />

Derk Meeles (1872-1958)<br />

r.o. get.<br />

56x46 cm<br />

Kavel nr. 0133:<br />

Daniel Be<strong>en</strong> (1885-1967)<br />

Zonnebloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> stokroz<strong>en</strong> in tuintje bij boerderij<br />

r.o. get.<br />

48x68 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00