Stillev<strong>en</strong> met bloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> fruit in witte schaal<br />
r.o. get. <strong>en</strong> 1933<br />
board, 39x49 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0127:<br />
Anna Veeg<strong>en</strong>s (1850-1942)<br />
Bloem<strong>en</strong> in vaas<br />
r.o. get.<br />
aquarel, 48x35 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0128:<br />
Jhr. Johannes Bosch van Drakestein (1865-1929)<br />
"Chrysant<strong>en</strong>"<br />
r.o. get. in initial<strong>en</strong> BvD <strong>en</strong><br />
in dorso gedateerd 1927<br />
z.l., 45x60 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />
Kavel nr. 0129:<br />
Wim Heinecke (1895-1976)<br />
Stillev<strong>en</strong> met sering<strong>en</strong> <strong>en</strong> doorntakjes<br />
r.o. get.<br />
79x60 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0130:<br />
Dick Braam (1908-1986)<br />
Bruidsboeket<br />
r.b. get.<br />
48x59 cm<br />
Kavel nr. 0131:<br />
Anna Kerling (1862-1955)<br />
Bloem<strong>en</strong> in vaasje<br />
l.o. get.<br />
47x41 cm<br />
Kavel nr. 0132:<br />
Derk Meeles (1872-1958)<br />
r.o. get.<br />
56x46 cm<br />
Kavel nr. 0133:<br />
Daniel Be<strong>en</strong> (1885-1967)<br />
Zonnebloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> stokroz<strong>en</strong> in tuintje bij boerderij<br />
r.o. get.<br />
48x68 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00