Richtprijs: € 90,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0119:<br />
J. van Couver pseudoniem van Hermanus Koekkoek jr<br />
(1836-1909)<br />
"Enkhuyz<strong>en</strong>, Holland"<br />
r.o. get.<br />
aquarel/gouache, 52x34,5 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />
Kavel nr. 0120:<br />
Hollandse School (19e eeuw)<br />
Man met ezel op Zuid-Europese kustweg<br />
paneel, 21x27 cm<br />
Kavel nr. 0121:<br />
Gesina (Geesje) Mesdag - van Calcar (1850-1936)<br />
Herfstbloem<strong>en</strong> in vaas<br />
r.o. get.<br />
board, 31x22,5 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0122:<br />
B<strong>en</strong> Viegers (1886-1947)<br />
Straatje in Brugge<br />
l.o. get.<br />
28x38 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />
Kavel nr. 0123:<br />
Bernard Schregel (1870-1956)<br />
Meisje op zonnig boer<strong>en</strong>erf<br />
l.o. get.<br />
aquarel, 32x50 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0124:<br />
Evert Moll (1878-1955)<br />
Roz<strong>en</strong> in vaas<br />
l.o. get.<br />
40x50 cm<br />
Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />
Kavel nr. 0125:<br />
Cees Bolding (1897-1979)<br />
Takjes in blauwe fles<br />
r.o. get.<br />
board, 29x39 cm<br />
Richtprijs: € 500,00 tot € 700,00<br />
Kavel nr. 0126:<br />
Jacob Wigersma (1877-1957)