26.10.2014 Views

in dorso: Stillev<strong>en</strong> met bloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> pop van Kuifje<br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong><br />

Richtprijs: € 800,00 tot € 1000,00<br />

Kavel nr. 0112:<br />

Italiaanse School (20e eeuw)<br />

Gondels in V<strong>en</strong>etië<br />

aquarel, 15x30 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />

Kavel nr. 0113:<br />

Louis Albert Roessingh (1873-1951)<br />

Jong<strong>en</strong> met clownspak<br />

l.o. get. <strong>en</strong> "Antwerp<strong>en</strong> 1902" <strong>en</strong><br />

in dorso get. <strong>en</strong> "Beeldhouwersstraat Antwerp<strong>en</strong>"<br />

board, 30x19 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0114:<br />

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)<br />

Aan zee<br />

r.o. get. in initial<strong>en</strong> <strong>en</strong> '75<br />

aquarel, 18,5x26 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0115:<br />

Cornelis Kloos (1895-1978)<br />

"Seine"<br />

r.o. get.<br />

board, 38x29 cm<br />

T<strong>en</strong>toonstelling: Exp. schild. van Parijs, '67<br />

Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00<br />

Kavel nr. 0116:<br />

Anna Veeg<strong>en</strong>s (1850-1942)<br />

Stillev<strong>en</strong> met fruit<br />

r.b. get.<br />

aquarel, 33,5x44 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00<br />

Kavel nr. 0117:<br />

Adriaan la Rivière (1857-1941)<br />

E<strong>en</strong> drukke marktdag<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 22,5x32,5 cm<br />

Kavel nr. 0118:<br />

Ton Albers (1923)<br />

Landschap bij Bouillon<br />

r.b. get. <strong>en</strong> l.b. '52<br />

En: E<strong>en</strong> damesportret (familie van de kunst<strong>en</strong>aar)<br />

niet get.<br />

aquarel, 26x36 cm <strong>en</strong><br />

board, z.l., 42x40 cm