Omgeving van Nooteboom (19e eeuw)<br />
Huiz<strong>en</strong> bij e<strong>en</strong> sluis in berglandschap<br />
r.o. onduidelijk get.<br />
paneel, 28x39 cm<br />
Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00<br />
Kavel nr. 0105:<br />
Jan van Heel (1898-1990)<br />
"Dolomiti Ortisei"<br />
m.o. get. <strong>en</strong> '75<br />
gouache, z.l., 32,5x25 cm<br />
Deze gouache is e<strong>en</strong> voorstudie van het kavel 106, ook e<strong>en</strong><br />
gouache van Van Heel<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0106:<br />
Dolomiti Ortisei<br />
m.o. get. <strong>en</strong> '76<br />
gouache, 47,5x30 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0107:<br />
Pieter van Goudswaard (1929-1983)<br />
"Uit het midd<strong>en</strong>" (Compositie met dier<strong>en</strong>)<br />
l.o. gemonogrammeerd <strong>en</strong> '79<br />
olieverf op papier, 49x65 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0108:<br />
S. Rottmann (19e eeuw)<br />
Herinnering<strong>en</strong> aan de Chiemsee (Beier<strong>en</strong>, Duitsland)<br />
r.o. get. <strong>en</strong> 1862 <strong>en</strong> "Herrn. Chiemsee"<br />
aquarel, 31x49,5 cm<br />
Kavel nr. 0109:<br />
Hollandse School (19e eeuw)<br />
De middagronde<br />
potloodtek<strong>en</strong>ing, 32x24 cm<br />
Kavel nr. 0110:<br />
Ger Lataster (1920)<br />
Verstild lev<strong>en</strong> <strong>en</strong> de f<strong>en</strong>om<strong>en</strong>ologie van het verlat<strong>en</strong>e<br />
in dorso get. in initial<strong>en</strong> GL<br />
79x99 cm<br />
Kavel nr. 0111:<br />
Hollandse School (20e eeuw)<br />
Bij de veerpont<br />
draagt naam Frans Oerder<br />
schilderskarton, 30x43 cm<br />
in dorso: Stillev<strong>en</strong> met bloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> pop van Kuifje