26.10.2014 Views

Omgeving van Nooteboom (19e eeuw)<br />

Huiz<strong>en</strong> bij e<strong>en</strong> sluis in berglandschap<br />

r.o. onduidelijk get.<br />

paneel, 28x39 cm<br />

Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00<br />

Kavel nr. 0105:<br />

Jan van Heel (1898-1990)<br />

"Dolomiti Ortisei"<br />

m.o. get. <strong>en</strong> '75<br />

gouache, z.l., 32,5x25 cm<br />

Deze gouache is e<strong>en</strong> voorstudie van het kavel 106, ook e<strong>en</strong><br />

gouache van Van Heel<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0106:<br />

Dolomiti Ortisei<br />

m.o. get. <strong>en</strong> '76<br />

gouache, 47,5x30 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0107:<br />

Pieter van Goudswaard (1929-1983)<br />

"Uit het midd<strong>en</strong>" (Compositie met dier<strong>en</strong>)<br />

l.o. gemonogrammeerd <strong>en</strong> '79<br />

olieverf op papier, 49x65 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0108:<br />

S. Rottmann (19e eeuw)<br />

Herinnering<strong>en</strong> aan de Chiemsee (Beier<strong>en</strong>, Duitsland)<br />

r.o. get. <strong>en</strong> 1862 <strong>en</strong> "Herrn. Chiemsee"<br />

aquarel, 31x49,5 cm<br />

Kavel nr. 0109:<br />

Hollandse School (19e eeuw)<br />

De middagronde<br />

potloodtek<strong>en</strong>ing, 32x24 cm<br />

Kavel nr. 0110:<br />

Ger Lataster (1920)<br />

Verstild lev<strong>en</strong> <strong>en</strong> de f<strong>en</strong>om<strong>en</strong>ologie van het verlat<strong>en</strong>e<br />

in dorso get. in initial<strong>en</strong> GL<br />

79x99 cm<br />

Kavel nr. 0111:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Bij de veerpont<br />

draagt naam Frans Oerder<br />

schilderskarton, 30x43 cm<br />

in dorso: Stillev<strong>en</strong> met bloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> pop van Kuifje