26.10.2014 Views

Kavel nr. 0098:<br />

Imre Nagy (1928)<br />

"Envol" (Landschap in vogelvlucht)<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '74<br />

gouache, 24x31 cm<br />

T<strong>en</strong>toonstelling: Galerie Magdal<strong>en</strong>e Sothmann, N.Z. Voorburgwal,<br />

Amsterdam, maart 1974, no.11<br />

Daarbij: Jan Gro<strong>en</strong>estein (1919-1971)<br />

"Duif"<br />

l.o. get.<br />

aquarel, 27,5x32 cm<br />

Herkomst: <strong>Kunst</strong>handel M.L. de Boer, Keizersgracht, Amsterdam,<br />

nr. 4187<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0099:<br />

Rosita Ab<strong>en</strong>danon-Mandri (19e/20e eeuw)<br />

Landschap met wandelaars bij Batavia rond 1890,<br />

Rijstveld<strong>en</strong><br />

1 van beide heeft in dorso de naam van de kunst<strong>en</strong>aar<br />

olieverf op papier, opgeplakt op karton,<br />

24x33 cm <strong>en</strong> 25x43 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0100:<br />

H<strong>en</strong>k Munnik (1912-1997)<br />

Abstract stillev<strong>en</strong> met sch<strong>en</strong>kkan<br />

l.o. get.<br />

in dorso: Zelfportret<br />

schilderskarton, 48x38 cm<br />

Richtprijs: € 700,00 tot € 900,00<br />

Kavel nr. 0101:<br />

Matthieu Wiegman (1886-1971)<br />

Don Quichotte<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 29x23 cm<br />

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0102:<br />

Cornelia Elizabeth (Corry) Gallas (1885-1967)<br />

Portret van meisje <strong>en</strong> profiel<br />

l.o. get.<br />

board, 44x30 cm<br />

Kavel nr. 0103:<br />

Johan Meijer (1885-1970)<br />

Heidelandschap<br />

r.o. get.<br />

39x59 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0104: