Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0091:<br />
Cor Noltee (1903-1967)<br />
Stillev<strong>en</strong> met appels<br />
r.o. get.<br />
29x49 cm<br />
Kavel nr. 0092:<br />
Hugo Claus (1929-2008)<br />
"E<strong>en</strong> brief voor 'le<strong>en</strong>' nee e<strong>en</strong> 'gedicht' "<br />
r.o. get. <strong>en</strong> '82<br />
gem. techniek, 70x50 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0093:<br />
Roeland Koning (1898-1962)<br />
Iriss<strong>en</strong> in glaz<strong>en</strong> vaas<br />
r.o. get. <strong>en</strong> '31<br />
aquarel, 76,5x54,5 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 180,00<br />
Kavel nr. 0094:<br />
Rosita Ab<strong>en</strong>danon-Mandri (19e/20e eeuw)<br />
Javaans landschap rond 1886<br />
in dorso naam kunst<strong>en</strong>aar<br />
35x57 cm<br />
Kavel nr. 0095:<br />
Jan Kagie Jr. (1901-1991)<br />
"Schipluid<strong>en</strong>"<br />
r.o. get.<br />
aquarel, 38x86,5 cm<br />
Kavel nr. 0096:<br />
H<strong>en</strong>riette van d<strong>en</strong> B<strong>en</strong>t-Reitsma (1927)<br />
Gezicht op de IJssel bij Velp<br />
l.o. get. in initial<strong>en</strong><br />
38x47,5 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0097:<br />
Piet van Weerlee (1901-1984)<br />
"Herfst; Landschap bij Allemansgeest te Leid<strong>en</strong>"<br />
r.o. get. <strong>en</strong> in dorso gedateerd 1951<br />
aquarel, 34x52 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00