26.10.2014 Views

Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0091:<br />

Cor Noltee (1903-1967)<br />

Stillev<strong>en</strong> met appels<br />

r.o. get.<br />

29x49 cm<br />

Kavel nr. 0092:<br />

Hugo Claus (1929-2008)<br />

"E<strong>en</strong> brief voor 'le<strong>en</strong>' nee e<strong>en</strong> 'gedicht' "<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '82<br />

gem. techniek, 70x50 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0093:<br />

Roeland Koning (1898-1962)<br />

Iriss<strong>en</strong> in glaz<strong>en</strong> vaas<br />

r.o. get. <strong>en</strong> '31<br />

aquarel, 76,5x54,5 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 180,00<br />

Kavel nr. 0094:<br />

Rosita Ab<strong>en</strong>danon-Mandri (19e/20e eeuw)<br />

Javaans landschap rond 1886<br />

in dorso naam kunst<strong>en</strong>aar<br />

35x57 cm<br />

Kavel nr. 0095:<br />

Jan Kagie Jr. (1901-1991)<br />

"Schipluid<strong>en</strong>"<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 38x86,5 cm<br />

Kavel nr. 0096:<br />

H<strong>en</strong>riette van d<strong>en</strong> B<strong>en</strong>t-Reitsma (1927)<br />

Gezicht op de IJssel bij Velp<br />

l.o. get. in initial<strong>en</strong><br />

38x47,5 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0097:<br />

Piet van Weerlee (1901-1984)<br />

"Herfst; Landschap bij Allemansgeest te Leid<strong>en</strong>"<br />

r.o. get. <strong>en</strong> in dorso gedateerd 1951<br />

aquarel, 34x52 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00